lt+ a normalna gra.

Darkk

Użytkownik
Użytkownik
Witam was.
Swoja przygode na temat ixtreme i dashow skonczylem na 9199 i nie mam w zwiazku z tym kilka pytan.

No wiec rozumiem troche o co chodzi z tymi ap itp.
Ale mam pytanie, jesli chce pograc w gry ktore nie maja ap, a maja ssv1 czyli nie nadaje sie do gry na internecie, to czy moge sobie pograc bez obawy o flage na nowym dashu i na nowym lt+?

Tak porpostu sciagam sobie gre bez ap i nagrywam, czy nie dostane za to flagi ?

Czy ten nowy dash wstawia flagi tylko za gry bez ap(oczywscie do tych co sa wymagane) a reszta bez zmian ?

Prosze o odpowiedz.
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
ja mam podobne pytanko:
Mianowicie włożyłem lego star wars 3 do x'a i wyskoczyl mi komunikat ze wymaga aktualizacji, zgodziłem się na nią i w trakcie wyskoczyło że nie może odczytać płyty i tak jakby teraz nie mam aktualizacji tzn. awatary sa biale itp. ściągłem jakąś aktualizacje ze strony xboxa i co teraz?mam ja nagrać na pena i wgrać na x'a?Mam Lt+ więc jak to zrobie to nic mi sie nie spieprzy?co to jest dash?
 

xpress

Użytkownik
Użytkownik
dobra sciaglem aktualizacje od microsoftu zgrazlem na pena, wlozylem do x'a i sie aktualizowalo i nagle sie pojawil czarny obraz z napisami ze jest jakis blad i w dolnym lewym rogu zapalila sie czerwona kreska i wylaczylem i wlaczylem xboxa i dzialalo wsyzstko elegancko ale mam pytanie czy dalej mam LT+? bo nie mam jeszcze gry zeby sprawdzic.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
masz
 

Do góry Bottom