• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

LT+ a pobieranie

Status
Zamknięty.

Baxxter

Świeżak
Świeżak
Witam, mam takie pytanie, czy jeżeli konsola jest przerobiona LT+, można pobierać przez Live darmowe dodatki do gier, jak np. aktualizacje składów do PESa, czy tory i auta do Forzy i NFSa.

Baxxter

Świeżak
Świeżak
właśnie chciałbym dostać konkretną, zdecydowaną odpowiedź jak to wygląda, wkońcu nie będe grał tylko sciągne plik z dodatkiem.

maciongix

Użytkownik
Użytkownik
Ehh... To że "tylko ściągniesz" plik z dodatkiem Ci nic nie da, wystarczy że podłączysz konsole do internetu i masz gwarantowanego bana.

szop

Użytkownik
Użytkownik
na LT + możesz na lajcie ściagać dodatki/składy do PESa

sam sobie gram w fife 11 i BF BC2 na LT+ i narazie cisza :)

xbit

Użytkownik
Użytkownik
darnokPL bo musisz ściągnąć aktualizacje Vietnam :) Też to miałem - oczywiście LT+ ;)

ps. Ja gram ponad 2 tygodnie na LT+ na Livie, ściągam z XLive rzeczy i na razie cisza - dopiero jak będzie fala banów to pewnie coś wymyślą:p

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Nie dostaniesz jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ w teorii lt+ póki co jest bezpieczne, a praktyce nikt nie może Ci zagwarantować, że ms jakoś cie nie wykryje i nie poleci ban.

Tego typu tematów było pełno.

Status
Zamknięty.

Do góry