LT+ AP2.5 ISO Patches

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
a kiedy na slima bedzie LT+
Będzie jak będzie, tego nikt nie wie. Najprawdopodobniej c4e zrobi prezent "slimowcom" na święta.



Czy jeśli mam xtreme 1.51 to czy mi pojdzie tym sposobem panowie bo się juz pogubiłem
Tym sposobem? Jakim?
Żeby odpalić gry z AP25 na iX 1.51 jest jedno wyjście, 3xupdate. Przeczytaj TO.
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam przeróbkę 1.61 czy jeśli spa****e grę tym programem to będzie mi działaś na mojej przeróbce np assassin ??
 

masiusgn

Użytkownik
Użytkownik
Nie odpalisz !
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze , w Polskie gry to już sobie nie pogramy chyba , nie ma patchy do Polskich Wersji. Swoją drogą na xecuterze prosili o zgłaszanie ID gry do nich , to będą robić oddzielne patche.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kurcze , w Polskie gry to już sobie nie pogramy chyba , nie ma patchy do Polskich Wersji. Swoją drogą na xecuterze prosili o zgłaszanie ID gry do nich , to będą robić oddzielne patche.
Oni prosili o konkretne linki do sklepów gdzie mogą takie gry kupić, ale chyba pomysł umarł bo nie widziałem patcha do żadnej gry PL
 

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
Witam i pozdrawiam wszystkich mam parę pytań związanych z grą fable 3, jeżeli ktoś moze to niech mi pomoże aha jeszcze mam oflagowaną konsolę .
1Mam w konsoli LT+ 2.0+ dash 2.0.13604.0 wiem juz ze gry z zabezpiczeniem xgd3 bedą działać , ale czy moja konsola odpali gry z zabezpieczeniem ap 2.5 (Fable 3)
2 Czy jak kupie orginalną grę fable 3 to czy ona zadziała bez problemu?
3 CZy ta aktualizacja jest najnowsza 2.0.13604.0 ??
4 CZy wystarczy tylko spaczowć grę i ją nagrać ( fable 3 ) czy trzeba jeszcze dodatkowo coś wgrywać na obraz gry lub do konsoli coś wgrywać??
 

mucioTiTiTi

Świeżak
Świeżak
Potrzebuję patcha do Need For Speed Hot Pursuit jeżeli ktoś posiada bądź wie gdzie mogę znaleźć to prosze o pomoc gdyż szukałem bez i nic nie znalazłem.
 

Tofu212

Banned
wave patchera użyj i już
 

mucioTiTiTi

Świeżak
Świeżak
A skąd go ściągnąć bo szukam i nie umiem nic znaleźć? :/
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Potrzebuję patcha do Need For Speed Hot Pursuit jeżeli ktoś posiada bądź wie gdzie mogę znaleźć to prosze o pomoc gdyż szukałem bez i nic nie znalazłem.
Wgraj LT 3.0 i "Topologię" do tej gry --> nagrywaj.
 

mucioTiTiTi

Świeżak
Świeżak
Ale nie chcę LT 3.0 dlatego że mam dużo nagranych gier pod LT 2.0 i nie ma sensu ich przegrywać ponownie.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Ale nie chcę LT 3.0 dlatego że mam dużo nagranych gier pod LT 2.0 i nie ma sensu ich przegrywać ponownie.
Przepuszczaj różne wstawki przez abgx'a v1.0.5 i sprawdzaj, czy dograło patche AP2.5.
 

Do góry Bottom