• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

LT+, AP25, Patch, itp...

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Witam, jestem świeżym członkiem forum jak i posiadaczem xbox'a (Jestem kompletnie nie obeznany w xbox'ie, no może nie tak do końca, ale nie czaje tych AP25 i patch'y itp...) Otóż chodzi mi o to, czy jak pobieram jakąś grę(nie podaje źródła bo nie wiem czy mogę :p) i posiadam najnowszą wersję LT+, to czy muszę patch'ować każda grę ? Nawet te starsze? Nie mówię o AC czy Fable bądź NFS, chodzi mi np. o CoD Black Ops, SW TFU II, czy któryś z Assassin'ow z "pierwszej tury":). Bardzo proszę o odpowiedź, bo zależy mi na tym, a już straciłem parę płyt na nagrywanie gier, które trzeba było patch'ować...

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Aha, czyli prócz tych 3 gier co wymieniłem (AC, Fable i NFS) nie muszę nic ruszać przy pobranych obrazach? Tylko wypalić przy prędkości 2.4x Imgburnem i cieszyć się grą, tak?:D

Quato

Użytkownik
Użytkownik
ja mam najnowszego LT+ ściągam gry nie pachtuje i wszystko działa, oczywiście abgxem mozna przeleciec zeby zobaczyc czy bledow nie masz

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
No ok, jeżeli pobiorę grę i nie wiem czy ma już patch, to po czym mogę się zorientować, że gra będzie działać? Niestety, abgx też nie "ogarniam"

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Podsumowując: Jeżeli abgx nic nie "wspomina" o AP25 to bez problemu, żadnego patch'owania nagrywam grę na płytę , tak?

Wybaczcie mi moją niewiedzę, ale chce się "udoskonalić" w tym fachu :)

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja ci powiem kolego jak ja to robie na LT+.
Poczytalem troszke forum i wiem ze sa trzy gry ktore potrzebuja patcha,te trzy gry wymieniles,oczywiscie ja ich nie robie patcherem tylko poprostu ABGX,znalazlem ustawienia tutaj na forum(jakbys nie mogl znalesc,to podrzuce ci SS swoich),i te trzy gry nagralem wlasnie tym sposobem,pozostale starsze typu EA SPORTS MMA itp nagrywalem bez zadnego ABGX i wszystko chodzi.

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Nie, nie gram na multi, ze względu na chwilowy brak środków aby zakupić Xbox Live:). sweeterek dzięki bardzo, chyba nie ma już nie jasności:) więc temat do zamknięcia. Dzięki wam wszystkim :)

Do góry