Lt + i gry.

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Może mi ktoś podpowiedzieć dlaczego na LT+ 1.1 nie działają mi starsze gry ? Mam masę gier przerobionych na wave3 i gdy wkładam je do x żadna z nich się nie odpala ;/
 

japanman1

Użytkownik
Użytkownik
Moze nie czyta ci przerobionych wave.
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Nie czytam mi jakich kol wiek płyty jakie mam. Gdy wkładam Fable III nic sie nie wyświetla a jak odpalę płytkę to działa niby tak jak powinno konsola się resetuje. Jedyne płyty jakie mi na chwile obecną czyta to oryginalne audio cd. Może sie flash źle wgra czy co ?

w logu jf wyskakuje mi komunikat "No Calibration data in source" co to oznacza ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
to nie znaczy nic, calibration data masz tylko jak odczytujesz fw przez ciecie sciezek ;)

Powiedz dokladnie co sie wyswietla jak wlozysz plyte z gra.
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
A wiec tak konsolka całkowicie rozebrana podłączam przerobiony przed chwila napęd i gdy wkładam płytkę pisze tylko otwórz bark obrazka gry itp. Gdy włączę gre wyskakuje mi logo X i jakieś tam napisy w różnych językach "To play ....."
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sam wgrywales LT+? Masz klucz?
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Sam wgrywałem i mam klucz ;]
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
"to play...." to oznacza , że napęd nie ma klucza napędu , albo źle nagrana gra. Sprawdź oryginalną gre :) Jeżeli nadal to wystąpi to wgraj klucz. Jeżeli go nie masz/zgubiłeś

To masz super DVD a nie konsole :)
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jakiego jungle flasher uzyles?
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Klucz jest poprawny sam log nawet to potwierdza a używałem JF v0.1.78 Beta
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
no to mamy zagadke. LT+ skad pobrane? naped liteon ale ktora wersja?
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Lt pobrane z oficjalnej strony wersja napędu to 83850 klucz jest na bank poprawy potwierdza to log z JF po wgrania starszego xtreme ten sam problem ;/ Może żle coś porobiłem w JF podczas flashowania i nie skopiował klucza?


Zapomniałem dodać ze jest to mój 2 napęd w tej samej konsoli poprzednimi się spalił ale nadal posiadam klucz z starego napędu ma to jakieś znaczenie ?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak odczytywales klucz? Wyslij mi go na maila:
[email protected]
 

Triszu

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko wysłałem ci już na maila.

Problem rozwiązany jak zawsze odpowiedź była banalna. Wgrałem keya ze starego napędu i wszystko ładnie hula ;]
 

Do góry Bottom