LT - mały zbiór informacji dla "świeżaka" 2014 + pytania i odpowiedzi

krzycho17

Świeżak
Świeżak
Ja zamawiałem liteon-a.
Mój napęd po opcji w jf erase nie mógł być wykryty przez komputer żeby wgrać mu nowy flash. Próbowałem przez dosflash i tez nic. Pewnie udałoby się go ożywić osobie która się dobrze zna na tym. Plik klucza mam.
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
No to składaj reklamację.
 

krzycho17

Świeżak
Świeżak
Właśnie to robię
Możliwe ze trzeba zrobić SPOOF żeby benqu dla konsoli był liteon-em

Naprawione. Musiał być to tylko i wyłącznie lite-on. Mój był ostatnia wersja jaka kładli do flata i nic starszego innego nie przyjmuje :)
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam takie pytanie. Czy jak mam xbox 360 4gb lt 3.0 to czy będe mógł grać bez dysku i bez pendriva? Lepsza konsola Xbox 360 elite z lt 3.0 120gb czy xbox 360 slim 4 gb lt3.0? (Nie interesuje mnie gra online)

Np.: Gta V, Batefield 4 far cry 4 fifa 15 itp.
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
GTA 5 nie zainstalujesz na 4gb, musisz miec pendrive albo hdd. Ale chyba wolal bym slima
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
GTA 5 nie zainstalujesz na 4gb, musisz miec pendrive albo hdd. Ale chyba wolal bym slima
Dobra. Dzięki za info. A kiedyś czytałem że Batefield 4 nie zainstalujesz na pendrive bo jakieś tekstury czy coś się wolniej ładują i trzeba na dysku. To prawda? A do ilu gb można mieć pendriva?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Maksimum to 32GB - po aktualizacji z 2012r.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Maksimum to 32GB - po aktualizacji z 2012r.
Dzięki. A z tym batefield 4 to prawda? czy wszystkie gry można mieć na pendriva?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Ja wszystkie instaluje na hdd. Z tego forum jednak wiem, że są takie, które wymagają do instalacji dysku twardym i nie da się ich zainstalować na pendive. Czy to akurat ta gra, niech wypowie się ktoś, kto próbował.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zibi_07 a twoim zdaniem lepsza jest konsola xbox 360 elite 120gb lt 3.0 czy slim 4gb l5 3.0?
 

w201Pancho

Świeżak
Świeżak
Cześć,
Przepraszam jeżeli już takie pytanie pojawiło się, szukałem trochę na forum i google, ale nie natrafiłem na odpowiedź. Od momentu kupna One, nie śledziłem zmian na X360. Rozmawiając ostatnio z kolegą usłyszałem o możliwości "aktualizacji" Flashu napędu jedynie za pomocą Pendrive. Stąd moje pytanie jest to tylko mit czy fakt?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli cena ta sama, a ten elite to jasper brałbym właśnie taką wersję. Dysk 120 GB, to ok 10-15 gier do zainstalowania. Wystarczy chyba dla większości zastosowań. Jaspery są już tak stosunkowo mało awaryjne, że nie powinno być dużej różnicy w stosunku do slima.

Pozostaje jeszcze kwestia sieci.
Jeśli masz po kablu lub możliwość podciągnięcia to dalej głos na elite.
Jeśli możesz tylko po WI-FI a planujesz granie w sieci, no to wtedy prościej będzie połączyć się w slimie.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli cena ta sama, a ten elite to jasper brałbym właśnie taką wersję. Dysk 120 GB, to ok 10-15 gier do zainstalowania. Wystarczy chyba dla większości zastosowań. Jaspery są już tak stosunkowo mało awaryjne, że nie powinno być dużej różnicy w stosunku do slima.

Pozostaje jeszcze kwestia sieci.
Jeśli masz po kablu lub możliwość podciągnięcia to dalej głos na elite.
Jeśli możesz tylko po WI-FI a planujesz granie w sieci, no to wtedy prościej będzie połączyć się w slimie.
A mam jeszcze jedno pytanie a mianowicie czy jak mam 120gb dysk i lt 3.0 to mogę instalować gry na dysku?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Jasne, że możesz instalować na dysku. Najlepiej nagrywać iHASem lub jakąś kompatybilną.
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jasne, że możesz instalować na dysku. Najlepiej nagrywać iHASem lub jakąś kompatybilną.
Dzięki wielkie wszystkie info. Ale ja nie będę nagrywać gier tylko kupował. A trudne jest nagrywanie gier na dysku? Możesz mi wytłumaczyć? Albo podesłać jakiś filmik?
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Na dysku instalujesz bez problemu. Zero filozofii. Na głównym ekranie wciskasz "X" i wybierasz "zainstaluj". To wszystko. Płyta i tak musi być w napędzie podczas grania (w celu weryfikacji).
 

Karczyna

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na dysku instalujesz bez problemu. Zero filozofii. Na głównym ekranie wciskasz "X" i wybierasz "zainstaluj". To wszystko. Płyta i tak musi być w napędzie podczas grania (w celu weryfikacji).
Spoko dzięki. :)
 

jacek1910

Świeżak
Świeżak
witam posiadam konsole 2011 rok przeróbkę lt i mam mały problem wszystkie gry xgd2 chodzą i zaczyna się problem z grami xgd3 orginale mi chodzą a przerobione ihasem itp nagrywarka itp nie chodzą mi mam czarny obraz w menu jak jest pokazane uruchom gre nie pokazuje logo gry i jak włączam uruchom to pokazuję się czarny ekran i powrót mamy do menu xboxa pomożecie ? nie stać mnie na nowe gry
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Może masz LT2.0. Wtedy przed nagraniem gry musisz zmienić topologię. Poszukaj na forum jak to zrobić, a nie jest to filozofia. Wystarczy użyć Xbox Backup Creator z plikiem topology for lt2.0.bin i po problemie. Oczywiście nie gwarantuję, że u Ciebie zadziała, ale wszystko na to wskazuje.
 

jacek1910

Świeżak
Świeżak
hymmm lt2.0 i pójdą gry ? z xgd3

EDIT

zaraz odpowiem czy poszło tak jak mówisz

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom