LT - mały zbiór informacji dla "świeżaka" 2014 + pytania i odpowiedzi

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a. Jednie wkładając płytę i testując.
b. +b.1 tak to nr. dash-a
2. LT3.0 ci nie usunie ani nie wykryje. Ale po 3.0 wyszło jeszcze 3.0+ nie jestem pewny.
1.a ktoś ci to dał ? To nie wiesz czy po prostu nie jest skopana ta płyta.

Mikamh

Świeżak
Świeżak
Hej, znajdzie się jakaś cierpliwa osoba, która pomoże mi z nagraniem jednej gry na xbox360? Mam mnóstwo pytań i niewiele wiem o swojej konsoli. W pm lub na gg 7133155. :)

Tomon007

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam problem z nagranym batlefield hardrine nagrywarka sh-s223f a mianowicie po instalacji dvd1 3,3gb pokazuje się czarny ekran i nic nie można zrobić proszę o pomoc z góry dziękuję

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Oddałem kiedyś swojego Xboxa 360 Premium do znajomego, by ten przerobił mi napęd. Teraz chciałbym się zapytać was (gdyż urwały się z nim wszystkie kontakty): Jak rozróżnić, czy się ma LT 2.0 czy też LT 3.0?
Dodam, że ostatni raz była przerabiana (napęd) po pamiętnej aktualizacji w 2011 roku, która uniemożliwiała dalsze granie na "nieoryginalnych" grach.

Guma

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jestem świeżakiem, ale tak na chłopski rozum - nagraj grę pod lt 3.0 i sprawdź czy Ci działa, jeśli tak to masz lt 3.0.

Ja mam natomiast takie pytanie: czy da się usunąć przeróbkę lt 2.0?
mam slima 250 GB z 14/03/2011, dash 2.0.17489.0, napęd Lite-on (nigdy nie podłączany do neta).
Wyczytałem gdzieś w internecie, że wystarczy zrobić flash napędu wgrywając stockowy firmware. Czy to prawda?
Jeśli tak, to czy znacie kogoś z Łodzi (lub okolic), kto usunąłby mi przeróbkę?

FABG

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie... Na drugiej konsoli phat z napedem samsunga jest zainstalowany Freestyle 3. Czy to oznacza ze ta konsola nie ma w ogole LT tylko Jtag/Rgh? I jesli tak, to jak to sprawdzic?
Witam Ta konsola jest JTAG/RGH ale naped rowniez moze byc przerobiony na LT 2.0-3.0.

SPIDI2015

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jaki sprzęt polecicie do przerobienia Xbox 360 FAT wszystkie napędy??

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie juz się nie oplaca pchać w przeróbki, spora część konsol juz nie działa z fatow, jeżeli działa to są to falcony/jaspery i tam wystarczy zrobić sobie probe. Na forum / google znajdziesz co i jak.

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dokładnie jak napisał kolega wyżej jak juz chcesz brać się za modyfikacje uderz w slimy i rgh gdyż w nowszych Slim zostaje tylko LTU gdzie koszt to 199zl gdzie przy tej cenie większość woli rgh za dużo mniejsze pieniądze przy czym nie trzeba kupować nagrywarki i męczyć się z nagrywaniem ale tak naprawdę decyzja należy do ciebie tak czy inaczej fat nikt już raczej nie robi na lt

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

kiraki

Świeżak
Świeżak
pomylilo mi siechodzilo mi o gre GRID Autosport

a na tej liscie civ sa gry ktore nagralem normalnie i mi dzialaly tj fifa 14 i 13
:)

DarthOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jako, że chciałbym zacząć nagrywanie gier, to mam dwa pytania:
1. Oddałem kiedyś konsolę na przerobienie i nie wiem, jaka jest przeróbka - 2.0, 3.0 czy inna. Dodam, że jest to X360 Premium (FAT) i przerabiany był po słynnej aktualizacji kasującej przeróbki.
2. Czy nagrywarka DVD ma mieć określone specjalne parametry czy pierwszy lepszy Asus lub LG za 100 złotych wystarczy?

Ostatnia edycja:

ogooreck

Użytkownik
Użytkownik
AD1 - powinieneś już mieć 3.0
AD2 - teoretycznie idealnie do nagrywania nadaje się LiteOn iHas 124B. Choć ja od 6 lat nagrywam jakimś HP 1040 i wszystko mi śmiga bezproblemowo

Fazik80

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich forumowiczów.Jestem tu nowy i na dzień dobry mam problem z którym borykam się od połowy czerwca.Mianowicie:mój syn dostał na 1 czerwca Xboxa 360 zakupiony z Allegro.W info o sprzęcie była informacja,że konsola posiada LT 3.Dość długo nie interesowałem się tym tematem.Sobie kupiłem Fifę dla syna Minecraft.W miarę upływu czasu zaczęło mnie to wciągać i ściągnąłem parę demówek z neta.Po skopiowaniu na pena zainstalowałem na konsoli i wszystko cacy.Piratów żadnych nie posiadam więc nie wiem czy by u mnie w ogóle śmigały(choć kopie z neta idą więc pewnie tak) natomiast intryguje mnie kwestia podłączenia konsoli do sieci.Konsola nie posiada wbudowanego wifi tak więc wypiąłem kabel z kompa wpinając go z tyłu do boxa.Po odpaleniu zacząłem się bawić z konfiguracją sieci.Poszło szybko i sprawnie.Po zakończeniu konfigu wyskoczyło mi okno o zaktualizowanie systemu-i wtedy to zrobiło mi się gorąco.Pójść o krok dalej czy zakończyć zabawę?Powiem szczerze,że mam obawy o konsolę.Czy nic jej nie "grozi" ze strony Microsoftu.I Was drodzy i bardziej doświadczeni forumowicze proszę o pomocną dłoń.Z góry dziękuję.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No my ci tego nie powiemy bo niby skąd mamy wiedzieć. Aktualizacje można zrobić z pendrive jak sie boisz o LT.

koval08

Świeżak
Świeżak
Hej, wybaczcie za odświeżenie tematu, ale jestem totalnie świeży w tym temacie i prosilbym o polecenie jakiejś nagrywarki ( najlepiej takiej do lapka na usb do podłączenia) przez, którą będę mógł nagrać gierki na Xbox-a 360 lt 3.0 . Z góry dziękuję za pomoc

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ciężko poszukać na forum?
25 sek. szukania...
https://xboxforum.pl/forums/ihas-xbox-360/
Caly dział jest na temat IHASA....
CAŁY....
https://xboxforum.pl/threads/lista-nagrywarek-nadajacych-sie-do-cross-flashu-ixtreme-burner-max.89717/
CIĘŻKO?
Do lapka to sobie możesz podłączyć przez mostek USB unitek'a
Co to jest mostek uniteka szukaj w googlach.
W poprzednim temacie też albo Ci się nie chciało czytać albo nie umiesz czytać.
Zadajesz pytania na które padły odpowiedzi wyżej w postach.
https://xboxforum.pl/threads/wytlumacznie-bledow-abgx360.7812/post-1409499

koval08

Świeżak
Świeżak
Dziękuję bardzo za pomoc.

Do góry Bottom