LT+ na napędzie samsunga z kluczem od Liteona? Jak wygląda sprawa z spoof?

byhlk

Użytkownik
Użytkownik
Witam jak w temacie, w swoim xboxie posiadałem napęd liteona który uległ uszkodzeniu, sczytałem z niego klucz a że pod ręką miałem napęd samsunga to zrobiłem tzw. spoof`a. Do napędu samsunga wgrałem klucz od liteona oraz najnowszy firmware jaki był dostępny czyli LT 1.0.
Chciał bym pograć w gry z AP 2.5, niestety poprawnie przerobione obrazy gier nie działają u mnie na napędzie samsunga z LT u kolegi który ma LT+ działają.
Teraz pytanie czy w związku z tym że zrobiłem spoof`a powinienem do napędu samsunga wgrać firmware od liteona z LT+??
Jeśli coś źle napisałem proszę mnie od razu nie wieszać, wszystko pisałem z pamięci.
Pozdrawiam i czekam na info
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma LT+ dla Samsunga. Musisz kupić taki sam napęd jak miałeś fabrycznie w pudle i wgrać do niego LT+.
 

byhlk

Użytkownik
Użytkownik
Tyle to i ja wiem że nie ma LT+ dla samsunga, chodzi mi o to czy jeśli był zrobiony spoof nie trzeba wgrać softa od liteona??
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
FW od Lite Ona wgrasz tylko do Lite Ona. Musisz kupić Lite Ona xxxx (dokładnie takiego samego jak miałeś) i wgrać do niego LT+
 

byhlk

Użytkownik
Użytkownik
Tak też myślałem ale miałem nadzieję... Czemu nie wypocili LT+ dla samsunga? czy coś się ruszy w tym temacie?
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
FW dla Samsunga nie będą już prawdopodobnie "robione", c4e położył naciska na Lite On'y i BenQ.
LT 1.1 już nie było dla Samsunga, więc i LT+ na 99% nie będzie.
 

byhlk

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje za pomoc eXtrim, do zobaczenia;)
 

Do góry Bottom