LT+ nie działają gry z pierwszego xbox

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Wyszedł LT+ 1.1 dodający obsługę gier z 1 Xboxa ;)

Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia
Powiedział co wiedział.

I co , problem rozwiązany , można zamykać??

Hmm no ja powiem , że u mnie pupa. Nic to nie dało. Ma ktoś coś mądrego do powiedzienia? U mnie kopie nie ruszają , no chyba , że mam je skopane (dwa razy nagrany DOOM3 , niby miał działać na 100%) i nie wiem czy nagrać coś innego jeszcze , czy to olać poprostu. Na niczym innym mi nie zależy jak tylko na DOOM3.
 

dirk

Świeżak
Świeżak
Powiedział co wiedział.

I co , problem rozwiązany , można zamykać??

Hmm no ja powiem , że u mnie pupa. Nic to nie dało. Ma ktoś coś mądrego do powiedzienia? U mnie kopie nie ruszają , no chyba , że mam je skopane (dwa razy nagrany DOOM3 , niby miał działać na 100%) i nie wiem czy nagrać coś innego jeszcze , czy to olać poprostu. Na niczym innym mi nie zależy jak tylko na DOOM3.
To ja powiem jak bylo u mnie, zaryzykowalem i "spreparowalem" plytke DVD9 z gra z pierwszego XBOX'a. Niestety na LT+ 1.0 nie poszla, w ogole tak jakbym nie wlozyl zadnej plyty, na LT+ 1.1 uruchamia sie, ale pojawil sie problem z "porysowaniem dysku"... to zaryzykowalem i wypalilem gre nic nie zmieniajac tylko robiac Layer Break na 1913776. Teraz dziala bezproblemowo :) Tak wiec u mnie update Flash na LT+ 1.1 pomogl ;)
 

Buczu

Świeżak
Świeżak
ELO MAM ARCADE PRZROBOINEGO (250 GB I MAM PYTANIE )..Jak nagrywać gry na plyty odrazu wciepywać czy potrzebny jakis program ....odp..
 

eXtrim

Użytkownik
Użytkownik
ELO MAM ARCADE PRZROBOINEGO (250 GB I MAM PYTANIE )..Jak nagrywać gry na plyty odrazu wciepywać czy potrzebny jakis program ....odp..
Jeśli masz inną wersję fw niż LT+1.0, to normalnie nagrywasz gry tak samo jak na xbox360, przy użyciu pliku *.dvd(LabelBreak)
Płyta musi być DVD+R DL
Pamięta, że musisz mieć emulator.
 

Buczu

Świeżak
Świeżak
No mam ixtreme 1.6
 

Buczu

Świeżak
Świeżak
Mam ixtreme 1.6 no wszystkie ogólnie
 

Buczu

Świeżak
Świeżak
Co to sąte dvdLabelBreak bo ja to cięki w takie rzeczy,,i co to ten emulator...
 

dirk

Świeżak
Świeżak
SPAM!!! nie o tym temat! prosze moderatorow o usuniecie tych postow... a koledzy niech sobie na PW pogadaja, zreszta jak nagrywac plyty na XBOX360 to tutaj jest opisane tylko trzeba myslec i skorzystac z opcji SZUKAJ!
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
dirk Mówisz , że Layer Break ma wynosić 1913776 jak w oryginale dla X1, a nie jak dla X360 - 1913760??
Będziemy próbować. Ktoś potwierdzi ??
 

dirk

Świeżak
Świeżak
Tak layer break MUSI byc 1913776!! Twoj XBOX360 widzi w dashboard plyte od X1 i tytul?
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Płyte i tytuł widzi , lecz wywala błąd : Nie można uruchomić , pobierz ją i pomoc na www.xbox. I lipa.
Chodz wydaje mi się , że przedtem była jeszcze okładka na Doom 3 Resurrection of Evil , teraz nie mam.
Nie chce mi się teraz stacjonarki palić , ale jutro sprawdzę z tym Layer'em.

Zawsze przedtem pisało , że ma być 1913760 , dla gier z X1 na X360.
Przedtem nie bawiłem się z gierkami z X1 , dopiero jak zobaczyłem temat właśnie ten , to dopiero zgrałem na płytę właśnie tą gierkę , no i miałem już LT+ na pokładzie. Jak bede miał jutro chwile czasu to spróbuję powrócić jeszcze do LT1.1 i wtedy zobacze.
 

szelka_512

Użytkownik
Użytkownik
na LT+ nie działają gry z Xbox one (oczywiście pirackie , bo org.działają) .Właśnie został wydany LT+1.1 który pozwala grać w gry z Xbox 1 , na X360.;]I poprawia błędy typu :Czarny Ekran itp;]

Pozdro;]
 

dirk

Świeżak
Świeżak
@Daniel1979: nie nie, napewno 1913776, ja robilem tutorialami z stron zagranicznych i tam zawsze tam pisali by o tym pamietac, no i u mnie na LT+ 1.0 w ogole plyt z X1 nagranych na DVD9 nie widzial ;) no i zobacz tez tak jak ja, u mnie "przerabiana plyta" tez robila problemy, dopiero jak nagralem tylko z tym layer break nic nie zmieniajac w obrazie to podzialalo, wczesniej mialem niebieski ekran z "porysowaniem plyty" ;)
 

Mateuszek77

Użytkownik
Użytkownik
na LT+ nie działają gry z Xbox one (oczywiście pirackie , bo org.działają) .Właśnie został wydany LT+1.1 który pozwala grać w gry z Xbox 1 , na X360.;]I poprawia błędy typu :Czarny Ekran itp;]

Pozdro;]
Dziwne, bo dziś wgrałem ix lt+ 1,1 i dalej mam problemy z czarnym ekranem, np. przy grze Call of duty BO.
A jeżeli chodzi o gry z ap25 oraz z xboxa1 to potwierdzam, śmigają bez problemu.
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
No szlak . Mam nagrane z LayerBreak=1913776. Jutro zmiana na LT1.1 i zobacze. Do jednej gierki , no właściwie 2 taki stres. ;-))))))

OooooO dziś wyszedł LT+1.1 chmmmmmmm dobre.....

EDIT

No nie mogę dać rady :)()()()()()()(((
Czy z takim LayerBreak czy z innym nie działa. Zmieniałem również "emulator" i kupa ... nieszczęścia. Może by dasha zaktualizować , może by to coś dało (dalej jade na 9199).
SZLAGEM TRAFEM , trudno nie będę grał w D3 i NFSU. Nie chce mi się znowu X rozbierać by wgrać LT i sprawdzić co tam by było słychać. Poddaje sie , 4 płytki wypalone i zobaczymy jak sytuacja się potoczy.
 

dirk

Świeżak
Świeżak
Dziwne, bo dziś wgrałem ix lt+ 1,1 i dalej mam problemy z czarnym ekranem, np. przy grze Call of duty BO.
A jeżeli chodzi o gry z ap25 oraz z xboxa1 to potwierdzam, śmigają bez problemu.
Bo to nie kwestia LT tylko Emulatora i jego kompatybilnosci z grami z X1 ;) a M$ nie aktualizuje przy nim nic juz...
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
No szlak . Mam nagrane z LayerBreak=1913776. Jutro zmiana na LT1.1 i zobacze. Do jednej gierki , no właściwie 2 taki stres. ;-))))))

OooooO dziś wyszedł LT+1.1 chmmmmmmm dobre.....

EDIT

No nie mogę dać rady :)()()()()()()(((
Czy z takim LayerBreak czy z innym nie działa. Zmieniałem również "emulator" i kupa ... nieszczęścia. Może by dasha zaktualizować , może by to coś dało (dalej jade na 9199).
SZLAGEM TRAFEM , trudno nie będę grał w D3 i NFSU. Nie chce mi się znowu X rozbierać by wgrać LT i sprawdzić co tam by było słychać. Poddaje sie , 4 płytki wypalone i zobaczymy jak sytuacja się potoczy.
A czy gry są odpowiednio przystosowane? Według mojej wiedzy nie wystarczy zmienić tylko LayerBreake, trzeba również zaopatrzyć się w oryginalny plik defoult.xbx
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
Gry niby miały być według uploadera przerobione , gotowe do wypalenia na płytkę i działać na X360.
Szkoda , że dopiero po wgraniu LT+1.1 zachciało mi się wypalić DOOM3 i Doom 3 Resurrection of Evil.
Ma może ktoś sprawdzone linki do np. NFSU , lub FarCry , bądz Colina 4 , MaxPayne 1-2 i może powiedzieć , że u niego działa na LT+1.1 ??

EDIT
Przypuszczam , że to wina dysku. Już taki przy konsoli był i pewnie ktoś go źle zrobił. Muszę poczytać ;-))
 

C3b3k

Użytkownik
Użytkownik
Pobrałem BLACK i wywala błąd, że płyta jest uszkodzona. Mam LT+ v1.1 i proszę o pomoc osoby ogarniętej w tym temacie.

PS. tylko dla tej gry trzymam jeszcze PS2
 

Daniel1979

Użytkownik
Użytkownik
W KOŃCU , EUREKA. No flacha pęknie ;-)))))

Problem rozwiązany. Dysk w konsoli był wymieniony i niestety nie do końca dobrze przeniesione dane z oryginału.

OK. Jeśli nie działają Tobie gry z X1 na swoim X360 , mimo instalowania różnych emulatorów , możesz rozebrać obudowę dysku (no chyba , że masz transfer kit) i podłączyć go do lapa , PC , to pobierz:
1. Partition 2
2a.Xplorer360 Beta5 jeśli masz 20Gb dysk
2b.Xplorer360 Extreme 2 jak masz 120GB
2c.Xplorer360 250GB jak posiadasz 250 GB , przypuszczam , że ten i tak działa ze wszystkimi dyskami.
3. Najnowszy emulator.

Opis dopisze przy chwili czasu (może jeszcze dziś , święta wiadomo).

Szkoda , że nie można zainstalować gier na dysku. Szkoda mi trochę napędu i długo to wszystko trwa. No trudno.

Wszystko dostępne poniżej.

EDIT. Przerwa między programami w TV (Commercial Break)

1. Podłącz dysk z konsoli do PC , lapa , może być przejściówka USB SATA , bądz Transfer Kit.
2. Uruchom Windows XP (nie wiem czy na wyższych działa).
3. Uruchom Xplorer360 , następnie DRIVE \ OPEN \ HARDRIVE OR MEMCARD. Pokażą się PARTYCJE. Ja miałem wszystkie 3 , tzn 0,2,3 , z tym , że w 0 i 2 nic mi nie pokazywało. 0 i 3 nas nie interesuje.
4. Następnie DRIVE \ RESTORE PARTITION 2 i wiadomo.....
5. Poskręcać dysk i do konsoli. Można jeszcze wgrać najnowszy , nie wiem czy najlepszy , EMULATOR

Od siebie dodam jeszcze , że gry mogą być z LayerBreak - 1913776 jak i 1913760 , przynajmniej tak mi się wydaje , bo nagrywałem tą samą gre 4 razy z takim i takim LayerBreak i wszystkie działają.

EDIT
Po konsultacji z dirk'iem doszliśmy do takiego wniosku , że jednak LayerBreak ma wynosić 1913776 , bo inaczej wystąpią problemy z odczytaniem drugiej warstwy płyty.

Jeszcze jedno. Jeśli masz podłączony kabelek od netu i konsola pyta co chwile czy aktualizować (ja mam 9199 i przy załączeniu konsoli i gry 2 razy pyta) to przy włączeniu gry z X1 zostanie Tobie na logo X1 i tyle.

Jeśli mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę.
 

Do góry Bottom