LT+ oficjalnie wydane!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Skrzynek

Świeżak
Świeżak
Panowie bez napinki ;) Ja tylko z jednym pytaniem ktore nie padlo w ostatnich watkach/tematach; co w przypadku posiadania 1.6 i nie posiadania klucza, cy trzeba bedzie ciac sciezki ? Czy bez problemu wgrac tylko LT+ ?
 

KNAR

Użytkownik
Użytkownik
Nie trzeba. Wybierasz dummy from ixtreme z jungle flashera.

Dopiero LT zamknął ową opcję.
 

naygel

Świeżak
Świeżak
jak to wgrać pomocy...
 

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
emilo123 gry ci będą śmigać dopóki nie będą wymagały nowszego dasha niż 416, przykładowo już Harry ZŁOM Potter sępi o aktualizację. Tak więc długo na metodzie 3 dashy nie ujedziecie. Ale fakt, że najbardziej ze wszystkich gier brakuje mi HP I AC to juz inna sprawa.

Poczekamy zobaczymy; mi się wydaje, że ta metoda może wystarczyć na dłuższy czas bo pomyśl logicznie: 3 tygodnie temu zrobili aktualizację i co za tydzień znowu będą aktualizować??? Robiłeś aktualizację metodą 3 dashy po czym nie mogłeś harrego odpalić, że takie teorie snujesz? Specjalnie dla Ciebie zmarnuję płytkę i sprawdzę. Jak będzie trzeba to przerobię, nawet teraz mógłbym w sumie ją wysłać bo gościu u którego kupiłem konsolę deklaruje się już, że zrobi to od ręki. Na obecną jednak chwilę NFS jak i Assasins hulają mi bez problemu więc nic tylko się cieszyć. Poza tym tak szczerze na co poza nowym NFSem tak czekasz? Wszystkie hity tej jesieni już chyba powychodziły. Najbliższa premiera godna uwagi to chyba Dead Space 2 na początku przyszłego roku więc nie ma się co podniecać na szybko wypuszczonym nowym LT+ bo moim zdaniem do stycznia czy lutego to jeszcze LT+++ wypuszczą i wtedy będzie można spokojnie przerabiać.

Tak więc bez obrazy co niektórzy Panowie, ale uważam, że troszku wam gul skacze żeście się z tym nowym dashem pospieszyli jak już beta była i teraz albo kombinować albo zabulić musicie żeby sobie w NFSka pograć. ;)
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
co z tego,że ci hulają ,podepnij się do xbl to wtedy pogadamy...
dlatego jest lt+
 

spider111

Użytkownik
Użytkownik
ja juz wgrałem i wszystko ładnie chodzi cloud0 spróbuj przez DosFlash
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
ale musze szczytac klucz. niech mi ktos pomoze plax :p
 

effendi360

Użytkownik
Użytkownik
hehe z moim netem na wiosce to na pewno mi ten live bedzie zajefajnie chodził ;)
 

gothic01

Świeżak
Świeżak
koledzy, małe pytanko... po wgraniu LT+ bedą mi działac wszystkie gry?? mam na myśli te stare jeszcze zanim weszło ap25 i co z tym patchowaniem bo nie rozumiem jak ściągne gre z ap25 to co dalej z nia zrobić??
 

rafaleon

Świeżak
Świeżak
Mam samsunga spoof'niętgo jako liteon 7485, zastanawiam się czy będę musiał teraz kupić dokładnie takiego samego liteona czyli w wersji 7485 czy nie ma to większego znaczenia i każdy inny liteon np. w wersji 83850 zda w tej sytuacji egzamin i będzie działał z LT+?
 

luksky100

Użytkownik
Użytkownik
@gothic01 gry o których mówisz będą działać, a w dodatku działają gry patchowane na niższe wave(wiem bo przed chwilą sprawdziłem).
 

dfpbld

Świeżak
Świeżak
ok, wszystko dziala.
LITEON 74850c , wgrane LT+ i AC:B z relka AP25 smiga az milo. :) NFS tez (sam patchowalem) i działa:D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hej jak użyje patcha z wersji PAL na wersji Polskiej(jak sie taka pojawi) to rozumiem że nie zadziała? Do polskiego releasu musi być inny patch tak?
 

BratJana

Banned
Hexor znając życie polskiego releasu nie będzie w bazie abgx.. pewnie trzeba będzie na pal .. ważne żeby było to samo id :)
 

npkolo

Świeżak
Świeżak
czy ktoś mi wgra LT+ mam klucz napęd liteon i stary firmware LT 1.1
xbox z lipca 2009 dogadamy się
okolice Warszawa - Bielany, Warszawa - Tarchomin najbardziej mi pasuje!!!
 

Lolek2609

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś powiedzieć jak spatchować gre na to ap2.5ss?
 

clumzy

Użytkownik
Użytkownik
najnowszy abgx powinien spaaczować.
v1.0.4 abgx360 - Download
 

kasper17

Użytkownik
Użytkownik
zapraszam z łódzkiego wszystkich bede mogl pomoc gg 24469484
 

djmancio

Użytkownik
Użytkownik
Wyszedł nowy ABGX1.0.4 i z tego co zdąrzyłem z rana sprawdzić, to coś namieszał z AP25 na grze NFS. Według mnie pociągnął patcha, ale nie miałem za bardzo czasu się na to przyglądać, a sprawdzić dopiero będę mógł wieczorem. Może ktoś to potwierdzić?
 

kubala887

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja też mam jedno pytanie czy jak zrobię metodę tych trzech aktualizacji a gra będzie spatch-owana na to ap 2.5 za pomoca nowego abgx czy ręcznie za pomocą ppf-o-matic too wtedy będzie działać na tej metodzie czy się nie odpali? Chodzi o to czy to patchowanie ma jakiś wpływ na odpalanie gierek na metodzie 3 aktualizacji.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom