• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

LT+

jaros077

Świeżak
Świeżak
witam, Mam napęd liteon,i moja konsola (naped)jest przerobiony tak ze chodzą mi gry na wave 3 co musze zrobic zeby wgrac softa na naped xboxa?
czy wystarczy podpiac naped pd PC?

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
niestety wiele osób myśli, że samemu jest w stanie zmieniać softy itp. tylko dlatego, że przeczytali jakieś poradniki... Moj kumpel miał tak samo, a potem musiał płacić w serwisie za naprawdę i za przeróbke
otóż to...łatwo przez nieuwagę pomylić kolejność co ma się w danym momencie zrobić a potem dostaje wiadomość w styłu : witam czy mógłby pan mi pomóc bo próbowałem przerobić napęd samemu i teraz nie reaguje wcale....

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
witam, Mam napęd liteon,i moja konsola (naped)jest przerobiony tak ze chodzą mi gry na wave 3 co musze zrobic zeby wgrac softa na naped xboxa?
czy wystarczy podpiac naped pd PC?
1. Podpinasz pod PC
2. Wyciągasz klucz
3. Przygotowujesz fw pod JF'em
4. Robisz bootowalnego pen'a
5. Wrzucasz fw przez Dosflash

To w takim małym uproszczeniu

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
Wcale nie jest to takie trudno jeżeli przynajmniej w małym stopniu ogarniamy to co mamy zrobić .Gorzej jak byś miał LT i klucza nie miał to trzeba ciąć xbox'a piła mechaniczną ,a na serio to ścieżki ale ciebie to nie dotyczy. Zobacz poradnik na forum albo na youtube tam roi się od tego. Jak kompletnie nie wiesz o co chodzi to oddaj dla fachowca.

Do góry