• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Luzy w padzie

beavis

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam pytanie odnosnie luzow w analogach w padzie po jakim czasie galki sie wyrabiaja
ostatnio fleshowalem naped i zostawilem gosciowi caly kaplet lacznie z padem ostatnio grajac zauwarzylem ze mam luzy czego wczesniej nie zauwazylem czy mozliwe jest ze gosc popodmienial mi galki czy mozna to jakos sprawdzic bo chyba calego pada a moze l. konsole mam 1,5 tygodnia prosze odpowiedz
pozdrawiam

beavis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Luzy w padzie

a czy istnieje mozliwosc sprawdzenia czy pad pochodzi mojego od kompletu w sumie wyglada jak nowy bo mogl zmienic same galki mozna jakos sprawdzic czy byl rozkrecany??
ps
powinienem wziasc sama konsole bo myslalem ze bedzie przerabial przy mnie

wiecie moze czy pady na allegro za 130 zl sa oryginalne czy to jakies podrobki i czy jest mozliosc kupienia samych analogow??

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Luzy w padzie

hm....ja w czerwcu za OEM zaplacilem rowna 100-chodzi jak zloto.A co do odkrecania-na srubach zazwyczaj da sie zauwazyc czy byly odkrecane, czy dalej sa w stanie "nieskalanego dziewictwa" :)

Do góry