M$ oficjalnie kupił izraelską firmę 3DV

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Fynal

Użytkownik
Użytkownik
Już od dawna było wiadomo że Microsoft prowadzi rozmowy z izraelską firmą 3Dv zajmującą się technologią Motion Capture. Co to może dla nas znaczyć ? Na youtubie wystarczy wpisać do wyszukiwarki 3Dv i zobaczymy jak wyglądają projekty tej firmy co może sugerować jak będzie działał nasz kochany Natal ;)

Kotaku - Ever Wanted To See Microsoft Buy A Motion-Sensing Tech Company? - Xbox 360

Przykład technologi opracowanej przez 3Dv:
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=8_yWZFcgPPk&feature=fvst[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=C9WngYJoFVI[/YOUTUBE]
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
A moim skromnym zdaniem ten cały natal wokół którego jest tyle szumu będzie jedynie przyjemnym KILKUDNIOWYM dodatkiem. Mnie osobiście nie będzie na pewno rajcowało machanie pseudo kijem czy kopanie pseudo piłki. Początkowo sądziłem że gry stracą swój urok, ale teraz doszedłem do wniosku, że tak nie będzie. Zwyczajnie nie będzie się zapewne chciało nikomu poza MS robić na natal'a gier. Przereklamowana zabaweczka - to moje zdanie.
 

Shadowriver

Użytkownik
Użytkownik
Ehhhh jedynym celem M$ jest globalna dominacja >.<
 

zakrawacz

Użytkownik
Użytkownik
buahahahahahahah

1. - ogromny lag

2. - chłopczyk chciał pograć to nie działało :)
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
buahahahahahahah

1. - ogromny lag

2. - chłopczyk chciał pograć to nie działało :)

1. Laga można zawsze zminimalizować do takiego stopnia, że będzie niezauważalny - kwestia dopracowania

2. Chłopczyk był mały więc powinien stać dalej od kamerki aby znaleźć się w jej zasięgu...

PS. To były filmiki 3DV a nie Natal'a więc natal na pewno będzie bardziej dopracowany niż to, bo technika cały czas idzie do przodu...
Zresztą Wiiloty też nie są idealne i mają opóźnienie w działaniu a i tak mimo wszystko wiele ludzi się tym zachwala.

Mi osobiście podoba się taka inicjatywa, np. w bijatykach i w wyścigach lub też jakiś grach familijnych.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom