Madden NFL 2010

wrobe_l94

Użytkownik
Użytkownik
Co powiecie o tej grze?
 

acn

Użytkownik
Użytkownik
no co można powiedzieć ? symulator fubolu amerykańskiego :D .
 

Tomal

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli lubisz ten sport to gra Ci się spodoba.
 

Void

Świeżak
Świeżak
Myśle że ta gra to monopolista znasz jakiś inny tytuł o futbolu amerykańskim? jeśli lubisz futbol amerykański to masz tylko jeden wybór NFL. Osobiście nie grałem ale wyszlo ze studia EA więc pewnie nie ma fuszerki. Pozdrawiam
 

Kogut33PL

Świeżak
Świeżak
Elo...w tym , w zasadzie poprzednim roku EA wydając MADDEN 2010 poczynilo wielki krok na przód!

zmieniła sie bowiem przedewszystkim fizyka rozgrywki a nie tylko GRAFIKA czy ROSTER

dodano min.walkę o FUMBLE (czyli piłkę na ziemi) i 35 stylów dla QB!!!

grafika stoi w dalszym Ciągu na wysokim poziomie...falujące włosy i towle'sy wygladaja rewelacyjnie!

dodatkowo w tym roku postawiono rowniez na ogolna TELEWIZYJNA OPRAWY Meczu i uwaga TEGO CO DZIEJE SIE MIEDZY MECZAMI...mowie tu o studiu EXTRA POINT w ktorym prawdziwi specjalisci z NFL beda relacjonowac dla Nas wydarzenia z poprzedniej kolejki...

Podsumowując ...chociaż w tym roku MADDEN 2010 bardzo wyraźnie pachnie pomyslami twórcow gry NFL 2k5 i APF 2k8 to i tak ELEKTRONICY uczynili wspanialy postep któy PIERWSZY RAZ JEST TAK BARDZO DOSTEPNY W POLSCE

-hipermarkety
-giełdy
-allegro
-90%sklepów z grami VIDEO

8,5/10

jako gracz i pasjonat Football/u POLECAM GORĄCO!
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja również polecam. Gra super. Jak dla mnie lepsza od fify.
 

zum51

Banned
Gra jest świetna i naprawdę polecam pogranie w ten tytuł ;)
 

Szweł

Użytkownik
Użytkownik
Myśle że ta gra to monopolista znasz jakiś inny tytuł o futbolu amerykańskim? jeśli lubisz futbol amerykański to masz tylko jeden wybór NFL. Osobiście nie grałem ale wyszlo ze studia EA więc pewnie nie ma fuszerki. Pozdrawiam
I tu się mylisz. Nie zapominajmy o istnieniu Blitz The League 2 z 2008 oraz Madden Arcade z 2009 roku.
Madden 2010 jednakże bardziej odwzorowuje realną grę, sporo ustawień, taktyki... Jeśli nie grałeś nigdy wcześniej, bądź grałeś dawno (tak jak ja, chyba w 2002 ostatnio miałem styczność z Madden'em) to początek będzie bardzo ciężki, sporo nauki, ale potem jeśli jesteś prawdziwym fanem NFL gra przysporzy Ci mnóstwo zabawy.

Blitz 2 to raczej typowy arcade z nastawieniem na bójki, złamania... z resztą zobacz na youtube.

No a Madden Arcade... tu chyba tłumaczyć nie trzeba...
 

Do góry Bottom