Mafia 2 - Problemy i pytania

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Po pierwsze nie dubluj postów, po drugie troche już nie kojarze jak fabularnie to miało być, troszke bardziej opisz co sie dzialo i co masz w misji :)
 

cien

Użytkownik
Użytkownik
najpierw sie zabija tomiego angelo potem steva i dereka potem trzeba zbierac kase , pojeczac do restauracji pogadac z eddim potem do giuseppe a teraz do restauracji do ktorej nie moge wejsc
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Więc to jest prawdopodobnie jakiś bug, cholera widze ze często sie zdarza takie coś, u mnie śmigało normalnie, lecz od 7 rozdzialu cały czas mi nie znikało z mapy że mam jechac do Falcone. hm
 

brzdaq

Świeżak
Świeżak
Ja miałem to szczęście że przez całą grę nie doświadczyłem bugów. Wie ktoś na temat tych robót dodatkowych u Brusciego, bądź u Dereka? Wie ktoś jak przejść misje gdzie trzeba Leo odprowadzić bez złapania?
 

bubka_kozia

Użytkownik
Użytkownik
Dlaczego na końcu przyjaciel głównego bohatera jedzie 2 samochodem i skręca w lewo?
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Co do Leo i misji by wyprowadzić go bedąc nie zauważonym to biegniesz z nim do pokoiku małego gdzie wchodzi sie do łazienki, tam leży taki kosz z ciuchami w tym "przedpokoju" przed lazienka, podchodzisz do kosza naciskasz X i zaliczony achievment, są jeszcze opcje by schować sie w szafie lecz wtedy Henry nas odkrywa, tak samo sie dzieje gdy schowamy sie pod łóżkiem, a gdy schowamy sie w łazience za zasłoną to nas zabijają, więc jedyna opcja by uciec by nas nie zauważyli to podejść do kosza z ciuchami i wtedy Vito zrobi z tego line i uciekniecie przez balkon. Co do dodatkowych robót to chodzi pewnie o sprzedawanie im aut hm

Dlaczego na końcu przyjaciel głównego bohatera jedzie 2 samochodem i skręca w lewo?
Bo dwóch ludzi nie pasuje do spółki mafii Leo.. więc trzeba kogoś było wyeliminować..
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
CHAPTER 11 -brak celu misjii
Misja rozpoczyna sie od wstania z łożka , nastepnie wychodzę z domu i spotykam takiego goscia . Problem polega na tym ze po krotkiej rozmowie z tym gosciem nie mam zadnego celu misjii i nie wiem co mam robic. Prosze o wskazówki.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli masz konto na GOLu to już wyszedł poradnik do tej gry, krok po kroku. Próbowałeś zrestartować chapter?
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie można kupić nowego samochodu ? Tylko kradzież ?
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Niestety, w takim dużym mieście salonu brak :D
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
to jest początek chaptera (resetowałem kilka razy) , po tej rozmowie ten gosciu stoi przed domem
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
tunio55, jeśli dobrze pamiętam wsiadasz z nim do auta chwile jedziecie, on coś gada i po klilkunastu sekundach jazdy pokazuje sie co masz zrobic :) Ten koleś to Henry jeśli sie nie myle :)
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
Resetowałem kilka razy (to jest początek calego chaptera), a po tej rozmowie ten gostek stoi przed moim domem
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
(sory za 2 posty o tym samym :) ) ale jak nakłonic goscia aby wsiadl do auta
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Powinien automatycznie za tobą iść (?) jeśli nie idzie to coś jest nie tak..
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
:/ wypale jeszcze raz
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Może da sie bez tego, spróbuj obczaic w poradniku z GOLa, co konkretnie trzeba zrobic, po probuj pare razy na nowo rozdzial itp, szkdoa kolejnej plytki :p
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Chapter 11.
Irlandczycy podpalili mi dom i wyskakuje przez okno.
Musze dostać sie do Joe ale niestety szczelają do mnie z każdej strony.
Oczywiście bohater jest w "Slipkach" i bez broni. Jak mam im ucieć , co wykonać żeby sie dostać do J ?
Próbowałem bieć i ukraśćjakieśauto ale niestety do tego czasu mnie zabiją.
 

vt9st

Użytkownik
Użytkownik
Tylem pocisnij, za chatami, kolo wody, potem na ulice i trafilem na szybkiego kabrioleta.

Ja mam problem z rozdzialem 14; nie moge zniszczyc typkow [Dereka] w hangarze.
 

tunio55

Użytkownik
Użytkownik
na 100% mam buga , w poradniku jest napisane ze przed domem ma stac samochod do ktorego mam wsiąść ,a u mnie nie ma takiego auta
 

Do góry Bottom