Mafia 2 Save problem.

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Witam, na początku gry mafia 2 pojawił mi się jakiś komunikat dotyczący save'ów, lecz nie pamiętam o co tam chodziło, gdyż mój angielski nie jest tak bogaty.
I nie mam w ogóle opcji na zapisanie stanu gry w menu. Może istnieje jakiś inny sposób na zapisanie stanu gry tzw save'ów? Proszę o pomoc ;)
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Gra Ci sie sama zapisuje. A potrzebne miejsce na mafie II to 57 MB :) Tez sier kiedys zdziwilem :)
 

cysio999222

Banned
Użytkownik
w mafi nie możesz zapisywac sam tylko zapisuje ci sie samo w czasie misi i po misij .Skoro ci sie nie zapisuje jak grasz to moze masz za mało pamieci by utworzyc seve z gry i to na poczatku cio wyskoczyło a ty wzioles gra bez zapisywania
 

Always69

Użytkownik
Użytkownik
Mafia 2 się zapisuje automatycznie.
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
Bo mam pamięć tą konsolową 256 mb, w tym że 254 mb zajęte jest oraz mam pendrive 2 gb wolne. Jak ustawić, aby zapisywało się na pendrive?
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
no masz wybor na poczatku gry. Wyjdz z gry. wloz pena i odpal gre. i tam sie pokazuje miejsce na ktorym ma sie zapisac gra.
 

c4rtelswk

Użytkownik
Użytkownik
robiłem tak, nie ma czegoś takiego :/
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
A konsola wykrywa pena ?
 

5HOOGUN

Banned
Bo mam pamięć tą konsolową 256 mb, w tym że 254 mb zajęte jest oraz mam pendrive 2 gb wolne. Jak ustawić, aby zapisywało się na pendrive?
Ku.. trzymajcie mnie gość ma 4 mb wolnego miejsca i liczy na to że savy z gry się zapiszą...

BTW: jak z takim poziomem angielskiego zdasz/zdałeś maturę?
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
BTW: jak z takim poziomem angielskiego zdasz/zdałeś maturę?
Chyba testy gimnazjalne ;]

Chłopie jeśli Ci konsola wykrywa Pena to zawsze na początku gry pojawia Ci się urządzenie gdzie ma by zapisywana gra. Wybierz Pena i po sprawie. Albo wywal save'y z Twojej pamięci od konsoli.
 

Do góry Bottom