Mafia 2 - wyczyść płytę!

Jassio

Użytkownik
Użytkownik
Witam ostatnio mam problem z uruchomieniem Mafii 2.
Nagrałem ją przez pomyłkę na DVD-R DL i wywalał błąd "Wyczyść płytę... "
Na forum poradzili że mam nagrać na DVD+R DL, zrobiłem tak jak radzili ale problem nadal jest. Obraz gry jest dobry, ale pomyliłem się w wpisywaniu Layer Break. Wpisałem LB z Xbox ONE.
Może to być przyczyną błędu "Wyczyść płytę... " ?
proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam Przemek
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
nagran przez clone cd z e speedem 2,4 i nic nie musisz tam ustawiac
aha najpierw przepusc przez abgx360
 

Jassio

Użytkownik
Użytkownik
Mi też chodzi o layer break w pliku *.dvd .
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
skasuj plik .dvd i przepusc obraz przez abgx360 on stworzy spacjalnie dla gry plik.dvd i po wszystkim
 

Elitata

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nagran przez clone cd z e speedem 2,4 i nic nie musisz tam ustawiac
aha najpierw przepusc przez abgx360
Jakoś ja ściągnąłem już z pięć różnych obrazów Mafii 2 z różnych źródeł i po wszystkich operacjach jest nadal lipa, jak u kolegi z tytułowego posta.
Przeabiam WavePatcherem na wave 3, wsadzam do ABGX360 i na każdym obrazie ten sam cyrk, te same błedy. OK, nie zważając na to nagrywam obraz W Clonie z prędkością 2,4 i... lipa, tnie się jak cholera, a o zapisaniu na dysk klocka nie ma mowy.
Strach zapytać na forum, jak konkretnie i krok po kroku postąpić z tą Mafia 2, bo ze wszystkich stron tylko warny, więc może ktoś oświeci tę bardziej "ciemną" część userów forum jak poradzić sobie z tak "błachą rzeczą", by cieszyć się jej posiadaniem na swoim klocku?
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
Jakoś ja ściągnąłem już z pięć różnych obrazów Mafii 2 z różnych źródeł i po wszystkich operacjach jest nadal lipa, jak u kolegi z tytułowego posta.
Przeabiam WavePatcherem na wave 3, wsadzam do ABGX360 i na każdym obrazie ten sam cyrk, te same błedy. OK, nie zważając na to nagrywam obraz W Clonie z prędkością 2,4 i... lipa, tnie się jak cholera, a o zapisaniu na dysk klocka nie ma mowy.
Strach zapytać na forum, jak konkretnie i krok po kroku postąpić z tą Mafia 2, bo ze wszystkich stron tylko warny, więc może ktoś oświeci tę bardziej "ciemną" część userów forum jak poradzić sobie z tak "błachą rzeczą", by cieszyć się jej posiadaniem na swoim klocku?
mylisz kolejnosc,najpierw abgx360 a potem waves patcher i wypalasz, robiac to w ten sposob jaki opisales abgx zmienia obraz zpowrotem na wave 6th
 

Elitata

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mylisz kolejnosc,najpierw abgx360 a potem waves patcher i wypalasz, robiac to w ten sposob jaki opisales abgx zmienia obraz zpowrotem na wave 6th
Raczej nie, bo gdyby wave wrocil na 6, to na moim 1,6 bym za chiny nie odpalil, a jest inaczej. Gra odpala, ale krzaczy jak diabli.
 

venom85

Użytkownik
Użytkownik
czyli nie masz abgx360 z dodatkami tylko sam,ale i tak mylisz kolejnosc po zmieniajac wave abgx360 zawsze bedzie wywalal blad zlego wava...a tak wogole to po co zmieniasz wave z oryginalnego skoro na 1,6 odpala sie gry z activate.iso??
dobra mniejsza z tym,usun plik .dvd i odpal abgx to stworzy go od nowa i wtedy sprobuj wypalic juz sie spotkalem z blednym plikiem .dvd ile razy nie nagralem to nie chcialo sie na dysk wrzucic,ale po usunieciu wszystko gralo
 

Do góry Bottom