Mafia 3 przegrywa pod wieloma względami nawet z "jedynką"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Oczywistym jest, że pod względem czysto wizualnym 'trójka" jest lepsza od pierwszej części cyklu, jednakże jeśli chodzi o przyłożenie wagi do detali, to jest z tym dużo gorzej.

Tutaj znów posłużę się przykładami zaprezentowanymi na poniższym filmiku. Mafia: The City of Lost Heaven była jak na swoje czasy grą bardzo zaawansowaną technologicznie i podeszła do tematu "symulacji" życia gangstera dosyć poważnie. Dlatego też podczas jazdy mogliśmy ograniczać swoją prędkość, mieliśmy mandaty za jej przekroczenie, a licznik pokazywał ilość przejechanych kilometrów. W Mafii III niczego takiego nie ma.

Ponadto w dziele Hangar 13 nie możemy na przykład podziwiać rozbitego szkła, co było już możliwe w pierwowzorze. Ba, w "jedynce" uderzeniami odkształcaliśmy auto - jak zauważycie w 2016 roku to zbyt zaawansowana technologia. Dziś też nie zostawiamy śladów butów z krwi czy też nie widzimy łusek po wystrzelonych pociskach. I patrząc na to z przekąsem można się śmiać, że Mafia 1 bije na głowę najnowszą część serii. Z drugiej zaś strony pokazuje to jak bardzo twórcy mają dziś gdzieś taką dbałość o pierdółki, dające jako taką radość.


 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie. Słabo wypada 3. Ciekawe jak jakieś patche dadza

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bardzo biednie wygląda 3 w stosunku do 1 ale ciągle mam dylemat czy brać ta grę :/ czy czekać aż stanieje
 

Giker127

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czytając ogólne komentarze graczy szybko powinna stracić na wartości i wtedy warto kupić.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
 

reevo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Powiem tak, warto w nią zagrać ale nie za tą cenę, na chwilę obecną. :) Zakładam, że jeszcze chwila i zejdzie do okolic 110-120 zł z takim negatywnym echem jaki odbija się od dnia premiery.
 

Do góry Bottom