Mafia II pakiet dodatków

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

pawel1503

Banned
Ostatnio zorganizowałem sobie mały maraton filmowy, a mianowicie od piątku do niedzieli oglądałem Ojca Chrzestnego. Włączałem go o 22:00 i wchodziłem w ten świat stworzony przez Mario Puzo. Film jest arcydziełem kinowym, ale... przejdę może do rzeczy ;)
Odkąd skończyłem oglądać Godfather'a to w mojej głowie chodzi jakiś gangster i ciągle każe mi zagrać w grę tego rodzaju! Ojca Chrzestnego 2 skończyłem przeszło rok temu i nie mam ochoty przechodzić go raz jeszcze. Mafię II również połknąłem, ale przypomniałem sobie, że
2K Czech wydał dodatki na płycie. Przeszukałem internet i Allegro i nic nie znalazłem ;( Słyszałem, że dodatki są mocno przeciętne, ale ja muszę poczuć gangsterke w grze! mógłby mi ktoś podesłać link do pobrania Pakietu dodatków(najlepiej w torrencie, a nie żadne rapidshare)? Jak nic nie znajdziecie to jestem w stanie się poświęcić i wyłożyć kasę na te dodatki.
 

szem0

Banned
Użytkownik
nie ma jeszcze dodatków na xboxa
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
jak nie ma jak na gry online itd psize ze juz dawno wyszły ( w grudniu)
 

szem0

Banned
Użytkownik
up
normalnie nie wyszły te dodatki na płycie
a na gry-online są niezgodne informacje
 

t3rror

Użytkownik
Użytkownik
Właściwie, to nie wiadomo o co biega z tymi dodatkami. Miały wyjść na początku grudnia, mamy luty, brak danych.

Możliwe, że dodatki już wyszły i krążą po sklepach, a jak nie to premiera przesunięta na 25 lutego.
 

Hidder

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam, dodatki można ściągnąć przez xbl, ale i tak nie warto ich odpalać nawet. Grałem, jestem fanem serii Mafia i powiem, iż podstawka (ta co wyszła - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) to jedyne co dobrego Cię spotka, wież mi (chyba, że rajcują twoją osobę głupawe arcadowe misje do wykonania, które nie mają totalnie żadnej spójności ze scenariuszem czy czymkolwiek w grze).
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
Nie miałem styczności z dodatkami do Mafii II, ale czytając opinie userów wystarczająco mnie to zniechęciło do ich szukania.
Sama gra jest świetna. Pamiętam jak nie mogłem się oderwać od konsoli, wmawiając sobie:
"Ostatnia misja i kończę".
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom