Mafia II: strzelaniny, pościgi i bijatyki

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
Mafia II: strzelaniny, pościgi i bijatyki

Firma 2K Games zaprezentowała właśnie nowy zwiastun z jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Tym razem dowiemy się jak dbać o interesy mafijnej rodziny.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=tKWZ1qqub5E[/YOUTUBE]

Twórcy drugiej odsłony kultowej już Mafii przygotowali kolejny film z cyklu „z pamiętników dewelopera”. Opowiada on o najważniejszych elementach gry – systemie prowadzenia walk, dostępnym arsenale broni, wyjątkowym modelu jazdy samochodami i i samej rozgrywce. Wszystkich zainteresowanych i niemogących się już doczekać Mafii II gorąco zachęcamy do obejrzenia tego filmu.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=keQjNXt5i4g[/YOUTUBE]

Zgodnie z zapowiedziami Mafia II pojawi się na światowych rynkach już 24 sierpnia w wersjach przeznaczonych na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz komputery PC. Europejski debiut gry przewidziany został na 27 sierpnia 2010 r. Tego też dnia, jak obiecuje firma Cenega Poland, tytuł ten znajdzie się również na polskich półkach sklepowych.

Źródło: informacja prasowa Cenega Poland

:)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Zwiastun ekstra... ale ja chcę już grę!
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
na mafię niestety nie starczy kasy, po kupnie RDR... :( no ale może kiedyś...
 

Litwin95

Banned
Już od dawna ostrzę ząbki na tą grę. Będzie cudna! :D
 

grzebcio33

Użytkownik
Użytkownik
WOW !!! MAFIA II już nie mogę sie doczekać xP w pierwszą część na pc-cie łuapałem ostro :D
 

Pabcio

Użytkownik
Użytkownik
No to ja już jestem spokojny o nową mafię :)
 

dawid501

Świeżak
Świeżak
Pierwsza część była genialna, miejmy nadzieje ze druga bedzie równie dobra :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mmmm... Co za gierka, już się doczekać nie mogę :D
To będzie fantastyczne doświadczenie, tak czuje :D
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapowiada sie naprawde świetna gra.
 

Adix6900

Użytkownik
Użytkownik
1:39 - 1.42 - on nie mówi przypadkiem po Polsku :O ?
 

Artur 25

Użytkownik
Użytkownik
Myślę ,że ta część nas nie zawiedzie i będzie tak samo dobra jak pierwsza. Myślę ,ęe będzie lepsza od GTA 4 i lepiej dopracowana ,ale za to autorzy mieli więcej czasu na przygotowanie tej gry.
 

igorpmi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zapowiada się bardzo interesująco. Mam taką cichą nadzieję, że w przeciwieństwie do pierwszej części nie będziemy musieli wpakować całego magazynku w przeciwnika żeby go unicestwić.Graficznie też bardzo ładnie, aczkolwiek jest to tylko filmik i z niecierpliwością czekam na na tą grę.
 

Andrzejo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie umie się doczekac już na tą grę. Mafia 1 bardzo mi się podobała a ta częśc zapowiada się znakomicie. Szkoda że gra wyjdzie na koniec wakacji...
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Mimo, że jeszcze nie wyszła uważam że jest Kozacka:DD:DD:DD

Byle do sierpnia :yeye:
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
kooooozak! czekam czekam!
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
gra bedzie mocna:DD
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Jest to gra na ktora czekam najbardziej w tym roku i w ogole odkad oslyszalem ze robia druga odslone tej gry. Mam nadzieje ze nie zepsuja tej gry i nie zrobia kolejnego komercyjnego gowna do tego stopnia ze nie bedzie sie w to dalo grac.
 

mcfun

Użytkownik
Użytkownik
oj nie moge sie juz doczekac, będzie muconko :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom