Mafia II vs GTA IV

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak w temacie Mafia II vs GTA IV. Co możecie powiedzieć po zdjęciach i filmach Mafi II, czy będzie lepszy od GTA IV czy gorszy a może obie gry przypadną do gustu...

Wiemy że GTA IV jest fajną grą ma plusy i minusy.
Jak będzie gra Mafia II, chciałbym żeby każdy opisał i porównał do GTA IV...
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
Będziemy gadać co jest lepsze jak wyjdzie Mafia II bo teraz można tylko zgadywać , ale napewno szykuje się HIT !!!!
 

Zlocisz1234

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze nie wyszła to co tu gadać.Mi sie wydaje ze bedzie lepsze , zobaczymy...
Maja byc pory roku , ********* grafika , można bedzie pojazdy przez zbicie szyby albo ciche włamanie a potem je ulepszać , kupywac własne mieszkania , beda fajne zniszczenia samochodów , PhysX . Żeby jeszcze było duże miasto i gra wyszła po Polsku
 

CrashOmg

Banned
Użytkownik
Moim zdaniem Mafia może być lepsza ale to tylko przypuszczenia. W końcu czekaliśmy na nią sporo czasu a na GTA IV czekaliśmy tylko ok. 3 lata i ten klimat moim zdaniem ROCK Mafia I była najs a Mafia II bedzię jeszcze lepsza
 

adixpl

Użytkownik
Użytkownik
"PhysX" ? A to nie jest przypadkiem technologia nVidii ?
 

Warper

Użytkownik
Użytkownik
Na razie to tylko gdybanie ale mafia zapowiada się ciekawie.
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Żeby jeszcze było duże miasto i gra wyszła po Polsku
Jeśli wyjdzie po polsku to oby tylko z napisami bo w przypadku pełnej lokalizacji gry tracą cały swój klimat.
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
jeśli Mafia 2 będzie tak dobra jak jedynka to o ile jedynka z Vice City przegrała albo był remis to Mafia 2 zmiecie gówniane GTA 4.
 

AizeNSL

Użytkownik
Użytkownik
porownujac pierwsza czesc do np gta 3 jestem zdecydowanie za gta, troszke klimat w mafii mi nie odpowiadal
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja uważam, ze Mafia bije na głowę GTA. klimat lat 30-tych (muzyka, odwzorowanie miasta i samochodów). Otoczenie reaguje na wszystko co zrobisz, łącznie z wyciągnięciem broni, przekroczeniem prędkości jadąc samochodem. A nie tak jak w GTA, przejeżdżam obok radiowozu z prędkością dźwięku, po czym wyskakuje z samochodu i biegnę z bazooka na ramieniu przez miasto i jest fajnie :) Osobiście nie porównywałbym tych gier do siebie, bo oprócz otwartego miasta i swobody działania, różnią się od siebie dość sporo.
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie również te 2 gry są nie do porównania - Po prostu inny styl:cool:
Porównać w tym roku będziemy mogli MAFIĘ II z Godfather II ja osobiście zagram w obydwie i liczę że będą się różniły bardzo od siebie :)

a tak przy okazji kiedy ma być wydana Mafia II jest już jakaś data?
 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
jeśli Mafia 2 będzie tak dobra jak jedynka to o ile jedynka z Vice City przegrała albo był remis to Mafia 2 zmiecie gówniane GTA 4.
Zgadzam sie GTA IV to przereklamowany shit. Mafia 2 będzie 10000x lepsza!!.
 

Ulus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Na razie wiadomo tyle, ze Mafia II wyjdzie w 2009r.
i akcja gry ponownie przeniesie nas w przeszłość, tym razem do przełomu lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Wylądujemy w Stanach Zjednoczonych i trafimy na ulice nieistniejącego w rzeczywistości miasta Empire City. Wcielimy się, rzecz jasna, we Włocha.

Ja się już jaram a wy ? :D
 

Mizo

Użytkownik
Użytkownik
ja mysle ze bd lepsze przynajmniej bym chcial zeby bylo lepsze ;d mafia 1 byla kozacka mysle ze 2 mnie nie zawiedzie
 

garnek

Użytkownik
Użytkownik
GTA IV jest moim zdaniem świetną grą. Jeżeli Mafia II pobije GTA to będzie świetnie.
 

kubro

Świeżak
Świeżak
gta jest dla dzieci a mafia dla reszty :) Mafia to jest mafia pokazuje prawdziwa mafie a gta chce się bawić w mafie ! ;) to jest zasadnicza różnica
 

BaginiakGB

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie z kubro choć i tak GTA IV to dla mnie kozak gierka mimo że niektórym nie pasuje monotonność misji i przereklamowanie :D GTA to GTA jak dla mnie najlepsza giera jak do tej pory. Czekam na Mafie II ale będzie problem z wyborem między Ojcem Chrzestnym II a właśnie MAfią II :D
 

Rutkoszczak

Banned
Użytkownik
GTA IV tez mialo byc wielkim hitem, a sie szybko nudzi.
 

Curry_

Użytkownik
Użytkownik
no bo GTA 4 to gówno. pograj w Vice City a cie siekierą od kompa/konsoli nie odrąbią. miejmy tylko nadzieję że chłopaki od Mafii nie spartolą dwójki tak jak R* spieprzył GTA 4, które trzeba przechodzić na siłę, bo nudzi, że już nie wspomnę o zaliczaniu na 100%. mam wielką nadzieję że to się nie powtórzy (aczkolwiek obawiam się ze jednak Mafię 2 też spieprzą. takie czasy. Mafia jedynka by się dzisiaj nie sprzedała bo nie było super szybkich fur, hektolitrów krwi i wielkiej rzeźni. oby nie zrobili z mafii 2 popierdułkowatej gierki dla casualowców którzy łykają grę po samym trailerze)
 

PatrykkkPremium

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli będzie jeszcze lepsza fabuła niż w jedynce i jeśli wszystko to co było złe w poprzedniej wersji zrobią perfekcyjnie w drugiej odsłonie, to GTA będzie miało poważnego konkurenta. W jedynce się zakochałem :) Przechodziłem na PC we wakacje kilka razy, mam nadzieję, że dwójka sprosta oczekiwaniom i nie zawiedzie nikogo :)
 

Do góry Bottom