Mafia III. Prezentacja i szczegóły wielkiego DLC

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Hangar 13 nadal nie zakończyło rozwijania Mafia III. Produkcja wkrótce otrzyma pierwsze, wielkie DLC, więc z tej okazji możemy zapoznać się z istotnymi informacjami.

Mafia III zadebiutowała na rynku 7 października. Gra spotkała się z bardzo ostrym przyjęciem dziennikarzy oraz gracz z całego świata i w konsekwencji produkcja może pochwalić się ocenami na poziomie 62-68%.


Twórcy jednak mają zobowiązania, więc muszą przygotować serię dużych rozszerzeń, które zaoferują między innymi kolejne zadania. Hangar 13 potwierdziło w specjalnym komunikacie, że „Faster Baby!” zadebiutuje na rynku już 28 marca. W tym wypadku nie powinniśmy oczekiwać ekskluzywności na jakiejkolwiek platformie.

DLC zaoferuje między innymi zupełnie nowy rozdział historii, zainteresowani trafią do miejscówki nazwanej Sinclair Parish, pojeżdżą wcześniej niedostępnymi samochodami, wypróbują miny zbliżeniowe, ubiorą świeżutkie stroje, czy też wezmą udział w aktywności nazwanej „Ziołolecznictwo”.

Wszystkie przyjemności zostały zaprezentowane przez deweloperów na poniższym materiale. Nie powinniście oczekiwać rewolucji, ale na pewno fani uniwersum mogą rozważyć poznanie kolejnej przygody.


 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
tje grze juz nic nie pomoze, swoja droga ciekawe czy ktos wgl ja jeszcze ma.. Ja po mimo ocen dałem jej szanse ale po xxx misji ktora byla identyczna juz naprawde nie dalem rady szybko sprzedalem a zakonczenie obejrzałem na YT
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja ją posiadam, bo pomimo tego że dochodzenie do misji eliminacji wrogów było męczące to same te misje były ciekawe i fajnie się w nie grało, ukończyłem całą grę i nawet nie żałuje
 

Do góry Bottom