Magazyny o tematyce xbox 360

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
jakie wam sie najbardziej podobaja magazyny o tematyce xbox 360 ? do kupienia w sklepie ?
ja kupilem neo + i mi sie podoba ^^ a wam ?
 

Spychu

Użytkownik
Użytkownik
Nowy magazyn "Engrade" prezentuje całkiem niezły poziom. Trzymam za niego kciuki.
 

kompot

Użytkownik
Użytkownik
Widziałem dzisiaj to Engrade już miałem kupić ale... wybrałem Neo+ :)
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
PSX-Extreme moim zdaniem najlepszy magazyn o konsolach.
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
kaliberek a w PSX jest duzo na temat xboxa 360 i gier na niego czy przewaza play station ?
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
kaliberek a w PSX jest duzo na temat xboxa 360 i gier na niego czy przewaza play station ?
Wiesz to zależy , zawsze staraja sie opisywać nowości ogolnie jest 50/50 ale to zalezy ile akurat nwosci wychodzi dedykowanych na jedna konole.
Ja kupuje i nigdy nie mam tam brakow w tematyce xboxa.;)
 

Qunik93

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie można kupić PSX ? odwiedziłem 2 sklepy z prasą i nie było ; /
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
kaliberek a w PSX jest duzo na temat xboxa 360 i gier na niego czy przewaza play station ?
możesz sprawdzić sam :)
http://x360iso.org/gry/2504-magazyny-oraz-czasopisma-o-tematyce-x360.html
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
^obcy33 wow wiem ze jest taki temat ale ja nie lubie czytac prasy przez komputer tylko wole miec to w rękach :D
Qunik93 tego typu prasy nie kupisz w kioskach ruchu tylko w jakims wiekszym kiosku z czasopismami w galeriach jakis albo w empiku :)
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie można kupić PSX ? odwiedziłem 2 sklepy z prasą i nie było ; /
Na pewno empik i jakies dobre sklepy z prasa ;) Jest duzo takich w centrach handlowych ale najlepiej wyposazony w prase jest empik tam maja nawet zagraniczne pisma o roznej tematyce :D
 

AuSeR

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie ty mieszkasz ,ze widziales zagraniczne bo ja u nas w Gdyni nie widzialem ;D
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie ty mieszkasz ,ze widziales zagraniczne bo ja u nas w Gdyni nie widzialem ;D
We Wroclawiu , motoryzajnych jest najwiecej chyba z 20 roznych czasopism.W tym wiekszosc to niemieckie a o konolach widzialem dwa zagraniczne i PSX Extreme oprocz tego jest wiele o innej tematyce;)
 

Młody

Banned
Użytkownik
Gdzie w Krakowie mogę kupić czasopismo o xboxsach? żeby wszystko o nich było napisane głównie interesuje mnie xbox i xbox 360
 

Kamil24

Użytkownik
Użytkownik
Gdzie w Krakowie mogę kupić czasopismo o xboxsach? żeby wszystko o nich było napisane głównie interesuje mnie xbox i xbox 360
A czy nie mozna pojsc do kiosku i sie zapytac czy maja czasopismo ktore Cie interesuje ??
Napewno szukaj w empiku i dobrych sklepach z prasa;)
 

Młody

Banned
Użytkownik
aha ok bo pytałem się w paru kioskach i nawet nie znają takiego czasopisma.
 

Luuunatyk

Banned
Użytkownik
Kamil24 masz racje w empiku we wrocku na rynku masz duzo czasopism z zagranicy np. macworld :D
Młody najblizsze centrum handlowe sklep z prasa widzisz goscia w wieku 20 lat przy kasie odrazu bedzie wiedzial o co chodzi :D
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Siema.

Kupiłem tydzień temu Playbox nr 03. Niestety nie jestem zadowolony z wydania 10 zł na ten magazyn. Dużo artykułów poświęconych Japońskim produkcjom, dużo całych stron poświęconych na reklamy. Rozumiem za to są pieniądze, ale bez przesady, co druga strona, która obracam to reklama. W związku z tym, czy numer PSX Extreme, który dzisiaj wyszedł na marzec, zawiera te same artykuły co Playbox 03? Czy mogę śmiało wydać jeszcze raz 10 złotych i nie będę zawiedziony?

Pozdrawiam.
 

Hacket

Świeżak
Świeżak
Sam kupuje PSXExtreme od długiego czasu w sumie to jedyne takie czasopismo gdzie i całkiem nieźle recenzje są, ale za to wiele publicystyki, której próżno szukać u konkurencji no i ten specyficzny humor, ale po ostatnim numerze aż nie mogę się doczekać wyruszenia do empiku po nowy numer. Czytałem wiele czasopism w tym tego trefnego playboxa (tak jak cda w sumie to ci sami ludzie robią idą w ilość) odrzuciło mnie w nim ten zalew screenów do tekstu 3/4 objętości pisma to reklamy i obrazki jak chce sobie pooglądać screeny to włączam neta. Tego w psx nie uświadczysz fakt są reklamy i obrazki, ale nie są tak nachalne jak w playboxie. Jeszcze neoplus jest, ale tez mi nie podszedł może teraz jest lepszy nie wiem. Do czytania tylko psxextereme
 

fukz91

Użytkownik
Użytkownik
Czyli jutro pędzę do Empiku po numer PSX Extreme na marzec. Zawsze pierwszego każdego miesiąca wychodzi PSX Extreme ?
 

Do góry Bottom