Mało ludzi na Xlink Kai

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

matthew1215

Świeżak
Świeżak
Szukam ludzi do gry w Red Dead Redemption, najlepiej żeby ktos sie zglosil jeszcze dzis ;)
 

Misieksc

Użytkownik
Użytkownik
może zróbmy jakieś podsumowanie kto w co może i chce pograć przez xlinka i potem się najwyżej ugada na konkretny dzień i godzinę żeby pograć ?
 

kenny59

Użytkownik
Użytkownik
Ja czesto hostuje COD BO,nick Kenny59.
 

Cinekso

Użytkownik
Użytkownik
Hmm ja chętny na RDR jak i na CoD bo ;> GG:4595240
 

pajka

Użytkownik
Użytkownik
Wbita na xlinka - gramy teraz w BO
 

Cheef

Świeżak
Świeżak
ja bym bardzo chetnie pogral ale cos sie nie moge nigdzie podlaczyc, problemy z pingiem =/ net mysle mam dobry orange 6mb
 

wars80

Świeżak
Świeżak
Witam ktoś pomoże mi odpalić xlinka bo walczę już walczę kilka godzin bez skutku gg 5208964
 

edgorek

Banned
Użytkownik
Gracie Cię w coś?
 

Gallar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i jak tam teraz nadal malo ludzi gra?
Bo chce kupic zbanowana konsole na m$ live (bedzie taniej) i grac po xlinku kai
 

kenny59

Użytkownik
Użytkownik
Gramy gramy :p
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
A ja mam not yet...
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Dobra mi już działa. Gra ktoś dziś?
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
Ja mogę zagrać GoW 2, Kane & Lynch 2, Conviction, Cod 4, 6 i BO, L4D2 i Dirt 1. GG: 13395192

PS. Jak chcecie grać to podawajcie swoje gg i gry, które posiadacie.
 

Bigggi

Użytkownik
Użytkownik
Chetni pykne w Coda mw 2 , bo , dirt 2 , GOW 2, Army of two 2, f1 , grid, top spin 4 ( o ile jest system link ) GG:4619576
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Tam się gra na oryginałach czy na piratach? i czy może być niezbanowana i czy mnie zbanują? bo nie orientuję się.
 

Bigggi

Użytkownik
Użytkownik
Tam się gra na oryginałach czy na piratach? i czy może być niezbanowana i czy mnie zbanują? bo nie orientuję się.
mozna grac na niezbanowanej( wystarczy ze zablokujesz w blokadzie rodzicielskiej autologowanie sie do xbox live ) granie na piratach i na oryginalach - zadna roznica, ja gram na piratach i jest dobrze.
 

Bigggi

Użytkownik
Użytkownik
Proponuje zrobic turniej forumowy na xlinku. Temat został juz zalozony w tym dziale. Zapisywac się!
 

slashg

Użytkownik
Użytkownik
Mam neta 8mb i ping. Pogram z wami tylko jakby jakiś poradnik jak zainstalować tego xlink'a był bym wdzięczny.
 

Neski

Użytkownik
Użytkownik
Mam neta 8mb i ping. Pogram z wami tylko jakby jakiś poradnik jak zainstalować tego xlink'a był bym wdzięczny.
na forum jest :)
myXLINK :: Twoje centrum informacji o Xlink-Kai
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom