Mało Wam filmików z AC III po serii "Inside Assassin's Creed III"? Jest seria od IGN!

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nikt nie podlinkował tych materiałów, a może ktoś o nich nie wie, jak dotąd wyszły dwie części filmików z serii "Making of" które zamieszczam poniżej:



Polecam zainteresowanym je obejrzeć, z naciskiem na drugi filmik, wiele ciekawych informacji i urywków z gry, wg mnie lepsze od Inside AC III.

Źródło: Assassin's Creed 3, nowości, informacje, wywiady i kompendium wiedzy o uniwersum serii - Zakon Assassin's Creed
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Szczerze powiedziawszy, odnoszę wrażenie, że Ubisoft obrał złą drogę marketingową - po prostu materiałów z tej gry jest ZA DUŻO. Nie powinni tyle ujawniać, tyle pokazywać, bo ten tytuł nie budzi już takich emocji. Dzięki tylu trailerom, gameplayom, 'inside assasins creed' gracze znajdą ten tytuł aż za dobrze. Inni wydawcy budują pewnego rodzaju napięcie promując swoją grę - rzucą jakiś krótki teaster, a dopiero trzy miesiące później pełny trailer. W między czasie ujawnią kilka szczegółów dotyczących gry i podrzucą parę screenów - gracze mają być spragnieni materiałów z gry, mają o danym tytule ciągle mówić. Mistrzem marketingu jest oczywiście Rockstar. A Ubisoft? Wchodzę na gamezille - 'zobacz jak Conor wysadza statek', ppe.pl - 'zobacz jak Conor poluje' xbf -'Zobacz dziennik dewelopera z gry AC3', polygamia - 'zobacz jak Conor pije herbatę'. Mnie to osobiście zniechęca.
 

PIKOxPL

Użytkownik
Użytkownik
no niewiem czy masz racje gra zapowiada sie niezle pomimo odsloniecia tylu fragmentow z gry te gamplaye i opisy produkcji coraz bardziej przyciagaja gracza do kupna tej gry przynajmniej to moje wrazenie jest znaczna roznica od poprzednich czesciu miedzy innymi ze to nowy bohater i inna fabula porownanie jakie podales jest zle np sleeping dogs tez mialo zachecac kupilem przeszedlem w kilka godzin i koniec i jeszce wychodza platne dlc
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Umieściłem te filmiki głównie z tego względu, że są różnorodne, jest wiele scen w pre-alpha, całkowicie inny wygląd Connora czy pokaz jego brutalnej siły oraz motywacji, która napędza go do walki. K0TAKU rozumiem Twoje wątpliwości co do polityki marketingowej Ubisoftu, ale z doświadczenia wiem, że można takie materiały o AC oglądać od groma a i tak nawet w małym stopniu nie przedstawią nam one finalnego produktu. Co mi po urywkach które co chwile się zmieniają, jak ja je będę całkowicie inaczej odbierał w grze, fenomenalna muzyka, udźwiękowienie otoczenia, emocje, które towarzyszą przy przechodzeniu fabuły czy po prostu czysta radość z gameplayu pozwoli mi spokojnie zapomnieć, że to już widziałem we fragmentach w dziennkiach developera. Przy AC II i AC:B oglądałem zdecydowaną większość materiałów i nie czułem, żeby ktoś mi popsuł zabawę, przy AC R już się stonowałem, uważałem na to co oglądam, więcej uwagi skupiałem na czytaniu o pokazach i gameplayach niż na ich oglądaniu, żeby sobie niczego nie popsuć i wiesz co? Żadnej różnicy w odbiorze AC II/Brotherhood a Revelations nie zauważyłem, dlatego teraz łaknę wszystko co jest o AC III bo po prostu nie mogę się tego doczekać. Nie oglądam tylko gameplayi które pokazują misje fabularne, jak np. misje w Bostonie i na Pograniczu w 6 sekwencji, które nagrali redaktorzy na pokazie w Bostonie.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wszystko jak wszystko ale jak widzę te walki to szykuje się niezła rewolucja w serii AC. Sądzę, że wiele godzin przesiedzę na tej grze :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
coraz mniej mi się chce grać w tego assasyna.
twórcy tak naspojlerowali że nie wiem czy będzie jeszcze w stanie cokolwiek mnie w grze zaskoczyć;/
 

Do góry Bottom