Mały problem z Moim Xbox'em

majko11

Użytkownik
Użytkownik
Problem polega na tym że coraz częściej wiesza mi się podczas gry, tzn. gram, gram, gram, nagle wszystko się zatrzymuje i nic nie mogę zrobić jedynie restart konsoli pomaga. Może to coś oznaczać?
Z góry dziękuje za pomoc
 

hansio

Świeżak
Świeżak
na każdej grze tak jest ? jak tak to najprawdopodobnie zbliza sie rrod
 

majko11

Użytkownik
Użytkownik
no na większości, tak po 1,5-2,5h grania to mniej więcej się dzieje
 

dragonage360

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli to prawda z tym rrodem to poczytaj tutaj http://xboxforum.pl/sprzet-f27/3rod-co-jest-4555.html .
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
Witam

Dołączam się do pytania kolegi lecz w moim przypadku jest trochę inaczej. Grafika się przycina (podobni jak na PC przy dogrywaniu w przypadku małej ilości RAM) podczas grania przez ok 10s przycina grafikę i gra chodzi z prędkości 1kl/s po ok 10 sek wszytko wraca do normy. Przy 1,5h graniu sytuacja wystąpiła 3razy(ciągle ta sama gra). Konsola nie zawiesza się tylko tnie i wraca do normalnej pracy.
Bardzo proszę o pomoc gdyż przeszukałem już trochę forum ale nie znalazłem podobnego przypadku...
Mam HDD "250GB mod WesternDigital HDDHACKR"
 

majko11

Użytkownik
Użytkownik
Ja wiem co to jest 3ROD bo sam bylem świadkiem 3:cool:
tylko nie wiedziałem co mogą te zacinki oznaczać..
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ile czasu masz konsolę? Może czas zmienić pasty z CPU i GPU
 

bil

Użytkownik
Użytkownik
a jak często trzeba wymieniać pasty ja mam x 3 lata ale wypluć nic się z nim nie dzieje
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
U mnie kiedyś po 6-7 godzinach grania konsola się zawiesiła po wyłączeniu konsoli i po ponownym włączeniu wyskoczył RRoD i to była wina przegrzania kilka godzin odpoczęła i normalnie się uruchomiła teraz nie mam czasu na tak długie granie ale po około 3 godzinach grania gry czasami też mi się przycinają i widzę spadek FPS więc to na pewno wina temperatury i polecam wymienić paste termo-przewodzącą
 

majko11

Użytkownik
Użytkownik
dobra dzięki, chyba jednak najwyższy czas wymienić konsole albo się jej poprostu pozbyć :p
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
Moja konsola ma równo 1 rok - płyta Jasper czy te zacięcia - przycinanie grafiki (nie zawieszanie) występują także z powodu zbyt dużej temperatury???
 

danielos80

Użytkownik
Użytkownik
Mogą, jeżeli dzieje się to na różnych grach. Jeżeli tylko na jednej to winna będzie gra
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
Tak, wstępuje na kilku grach ale to naprawdę wygląda jakby zbyt wolne doczytywanie z dysku, jeszcze raz wspomnę że dysk jest modyfikowany (WD+bios z oryg). Zauważyłem tez ze przy mniejszej ilości danych na dysku problem JAKBY rzadziej występował. I tu pytanie, czy jest do możliwe i czy ktoś miał może problem z dyskiem i zaobserwował podobne objawy???

Bardzo proszę o pomoc bo coraz bardziej irytuje mnie ta sytuacja...
 

c3zar

Banned
Użytkownik
kolonet, pytanie tutaj czy konsola stoi na wolnej przestrzeni czy w szafce, jezeli w jakiejsz szafce czy w obudowanej polce to wystaw x'a na wolna przestrzen, jezeli stoi to poloz go wtedy powinien miec wieksza wentylacje ostatecznie podloz np. 4 korki pod konsole.
 

danielos80

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz wątpliwości co do dysku to najprościej będzie jeżeli gre odpalisz bezpośrednio z płytki, wtedy dysk nie bedzie miał nic do roboty a ty będziesz widział czy problem nadal wystepuje
 

kolonet

Użytkownik
Użytkownik
Konsola jest we wnęce - poziomo. Wypróbuje odpalić grę bezpośrednio z płyty. Dodam jeszcze ze konsola ma róże prędkości wentylatorów - jak jej za gorąca to przyspieszają - u mnie bardzo rzadko występuje podwyższony poziom obrotów dlatego próbuje eliminować problem temperatury.
Dam znać jak działa z płyty
 

Do góry Bottom