Mam beke

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Mam beke. Kazdy teraz robi flash, niektorzy to nawet nazywaja sie serwisem ;) Kurde, nawet kolezka co w zeszlym tygodniu sie pytal, ktora strona wlozyc plyte do napedu haha
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co poradzisz :D Każdy chce dorobić buehehe :D Ciekawe jak Ci specjaliści spierdzielą komuś konsolę ;)
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Co poradzisz :D Każdy chce dorobić buehehe :D Ciekawe jak Ci specjaliści spierdzielą komuś konsolę ;)
To powiedzą, że konsola była zrypana.
Wolny zawód jak widzę. Chyba też muszę poczytać tutorial i zostać "specem" : P
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
I tak większość "dziecioków" nie potrafi nagrać gry poprawnie i spamują forum ^^
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
flash fata nie jest trudny, trzeba poczytać troszke mieć pojęcie wogule o tej tematyce i nie być dzieckiem około 13lat. przy slimce trzeba mieć dużo wiecęj wiedzy i sprzęt
 

aker2

Banned
THX :) Mam 13 lat a sam to robie
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
najtrudniejszy i stresujący jest ten pierwszy raz, wiem coś o tym ;D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Cholera ja potrafię naprawić tą konsolę kto ma 400 zł zainwestować ?? Eh trzeba będzie obejść się smakiem taniej konsoli, dam podpowiedź naprawa jest banalnie prosta nawet opisana w pewien sposób na forum, dobra nie wytrzymam a i tak ja jej nie kupię starczy wgrać firmware doshflash i po problemie.


najtrudniejszy i stresujący jest ten pierwszy raz, wiem coś o tym ;D
Oj tak ale jak się grzebie w np PC od dzieciaka to rozebranie konsoli ma się w małym palcu i przerobienie jej.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja z grzebaniem w PC nie mam najmniejszego kłopotu.. Ale jak chodzi o konsolę to mam cykora czy nie wyłamię jakiś zacisków itp.. :D
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
@Altres

Raczej nie wstarczy w dosie zrobic. Pewnie trzeba wiercic albo ciac, a moze i nawet wymienic caly naped. Niewiadomo czy juz koles sam nie drillowal ;P

@Tomsi

Najgorszy pierwszy raz hehe pozniej to juz idzie mechanicznie. Gorzej ze slimem, ale tez do ogarniecia.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Starczy dos około 2 tyg temu miałem ten sam problem i dosflash śmignął aż miło, ale oczywiście jest ten procent który mówi że się nie uda i jeśli ktoś ku mojemu postu kupi tą konsolą i się nie uda to bez zażaleń.
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
bgszef! maiłem podobny problem z flashem, napęd był wyczyszczony, konsola wyłączyła się przy ładowaniu "banków", po prostu dałem jeszcze raz go do vendor mode i wgrałem flasha i śmiga aż miło patrzeć ;D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@Tomsi
Najgorszy pierwszy raz hehe pozniej to juz idzie mechanicznie. Gorzej ze slimem, ale tez do ogarniecia.
Pamiętam jak rozbierałem pierwszy raz Xboxa pierwszej generacji :D żeby dysk 250GB podpiąć bezpośrednio do PC, a tu się okazało że jest niewidoczny dla PC i trzeba było przez program zrobić go widocznym dla PC, a później znów przerobić by był widoczny dla Xboxa (tak po chłopsku wytłumaczone). Miałem wtedy cykora nieziemskiego, a później to już rozbierałem go lajtowo. Ps. do dziś jest na chodzie :). Leży sobie pod łóżkiem obok PS2.

Ten pierwszy raz z X360 za pewne nie jest aż taki zły jakby się to robiło wszystko "jak ze ****zką" (potocznie powiedziane..). Myślę że skuszę się na rozbiórkę w momencie jak pojawi się nowy LT. A jak coś zwalę to klucz i oryginalny FW mam :) więc osoba znająca się na tym powinna lajtowo poprawić mój błąd (jakbym popełnił jakiś..).
 

Do góry Bottom