czesc, kupiklem xboxa z lt 3.0 mam fife 13 iso i dvd tylko ze ona wazy 8,5gb a ja mam 8gb plytke. Jak to wszystko wypalic itd zeby to mi grało? Mam tez pendrivea 16gb oraz jak nagrac gierke ponizej 8gb
naped samsung sh s202n
naped samsung sh s202n