Mam pytanie odnośnienowej konsoli xbox 360 250GB

Bebzu

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie zakupiłem sobie tę konsolę i zastanawiam się czy jest jakaś różnica czy stoi poziomo czy pionowo.
Podobno w starszej wersji jak była pionowo to zdarzalo się, że rysowała płyty (nie wiem czy to prawda)
Są jakieś zalecenia bądź przeciwskazania do do jej używania lub przechowywania?
Z góry dzięki za pomoc
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Konsola tak czy siak rysuje plyty gdy ja ruszasz, a plyta jest w srodku i sie kreci, dlatego przenos ja wylaczona, producent przewidzial zeby stala tak lub tak wiec nie ma to wiekszego znaczenia po prostu jak masz miejsce tak ja ustawiasz, nieco chlodniejsza moze byc gdy stoi poziomo
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma różnicy jak stoi konsola. Płyty rysują się zawsze, ale to w bardzo małej mierze. Jeżeli grasz z płytki to wiadomo, że jakieś rysy powstaną po czasie. Grając z dysku ograniczasz działanie napędu i płytka jest w lepszym stanie. To z rysowaniem płyt przez konsole to tak jak kolega wyżej napisał. Gdy płytka jest w napędzie, a konsola włączona to nie można nią ruszać, bo wtedy konsola rysuje płytki tak, że na płytce powstają kręgi. ;d
 

haterox

Użytkownik
Użytkownik
Tego typu informacje są również w instrukcji obsługi od Xbox 360 ;]
 

Bebzu

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie Brudsien i .Mjut
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
W działaniu nie ma różnicy :) Dla mnie lepiej się wkłada płyty jak konsolka stoi poziomo
 

Do góry Bottom