Mam Rod'a potrzebuje pomocy

filip144

Użytkownik
Użytkownik
Czy mógłby ktoś napisać pokolei jak powybierać i gdzie zadzwonić żeby zgłoić konsole do gwarancji żeby mi wymienili w Microsoft
Z góry dzięki !!!!!!!

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mam Rod'a potrzebuje pomocy

idziesz tam gdzie kupiles xboxa i powinni ci wymienic .

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

ARcaDE napisał:
idziesz tam gdzie kupiles xboxa i powinni ci wymienic .
nie wprowadzaj ludzi w błąd swoimi idiotycznymi postami :/

a więc ... jak masz ulotki od konsoli tam powinnien byc nr do microsoftu ... dzwonisz i rejestrujesz konsole (podajesz swoje dane) wtedy oni wysyłają po Twoją konsole kuriera ... czkesza pare tygodni aż przywiozą Ci do chaty naprawionego xboxa :]

nr tel do M$ dokładnie nie pamiętam ale jest w temacie o darmowym padzie od M$

pozdr.

cux

Użytkownik
Użytkownik

7-14 dni,a nie pare tygodni. :)

S_X

Użytkownik
Użytkownik

ale czy jak zaniesie tam gdzie kupil to nie wymienia mu albo nie dzadza do naprawy ??? czy zle napisal. Gwarancja jest ze sklepu i z microsoftu to jego wybor gdzie pojdzie

cux

Użytkownik
Użytkownik

Wszedzie tylko nie w Polsce, tutaj musisz skorzystac z gwary M$, czyli tel. kurier odbierze od Ciebie xa, czekasz i przywiezie Ci nowego/naprawionego.

S_X

Użytkownik
Użytkownik

cux napisał:
Wszedzie tylko nie w Polsce, tutaj musisz skorzystac z gwary M$, czyli tel. kurier odbierze od Ciebie xa, czekasz i przywiezie Ci nowego/naprawionego.
ale jak oddasz do sklepu na gwarancji to co cie do microsoftu skieruja ?? troche bezsensu jak oni daja gwarancje. Ja bym walczyl o swoje gwarancja to gwarancja a nie bede dzwonij hu.. wie gdzie

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

teraz to jest tak ******** ....

to samo z moją kamerą panasonic .... kupiłem w sklepie i jak chciałem oddac na gwarancje to gadają że mam wysłac kamere/dowieśc do najbliższego serwisu panasonic i okazac dowód zakupu i gwarancje ...

polak potrafi :D

calis

Użytkownik
Użytkownik

filip144 napisał:
Czy mógłby ktoś napisać pokolei jak powybierać i gdzie zadzwonić żeby zgłoić konsole do gwarancji żeby mi wymienili w Microsoft
Z góry dzięki !!!!!!!
Masz przerobioną ? Bo jeśli tak to wgraj sobie oryginalną wersję bios-a zanim wyślesz, takie raczej naprawiają i nie trzeba płacić ale jak rozkminią ze masz iextreme to możesz zabulić za kuriera i jeszcze ci jej nie naprawią.

Kerju

Użytkownik
Użytkownik

cux napisał:
Wcale nie tak wszedzie :) ja kupowalem w Holandi i przy kasie mila pani

mowila ze konsole moge oddac wciagu 2 tygodni a gwarancja to tylko telefonicznie do producenta :)

cux

Użytkownik
Użytkownik

No dobra, uogólniłem. ;p

filip144

Użytkownik
Użytkownik

Dobra dzięki ja byłem w media markcie ale mi powiiedzieli że mam do microsoftu na gwarancji oddać konsole do wymiany

Do góry Bottom