Mam zamiar kupić xbox'a. Pomożecie ?

Adrian Olejak

Świeżak
Świeżak
Bo mnie wysyłają tutaj. ;-;
 

dragon1493

Banned
Nie zagrasz przez internet na konsoli z RGH, szukaj konsoli z samym LT 3.0 lub emulatorem Wasabi, Xk3y
 

szagul

Świeżak
Świeżak
Siema. Mam juz "leciwego" lapka na ktorym za duzo gier nie pojdzie i chce kupic konsole. Nie mam jakos mega duzo czasu na gre a gram glownie w fife w trybie ultimate team wiec co radzicie? Kupic uzywana ps3 czy nowego xboxa 360? obie konsole maja plusy i minusy. Wiecej ma wg mnie xbox bo:
1. kupie nowego za tyle co ps3 uzywke
2. gold az tak drogi nie jest na miesiąc ok 7 zł na alledrogo
3. moge go kupic w sklepie stacjonarnym za 900 z fifa15 i gwarancja na 2 lata:p

konsola bedzie tylko i wylacznie do gier. najwiecej do fify od internetu mam lapka, od ogladania tv-smart tv dodatkowo do filmow jak cos odtwarzacz dvd.
dlatego nie wiem co wybrac. nie wiem tez ile jeszcze bd wychodzic gry na 360. co doradzacie?
 

dragon1493

Banned
1. Nie kupisz :) X360 slim najtanszy chyba 800zl, a uzywane PS3 w granicach 600zl.
2. To o czym piszesz to nie gold tylko kody trial, misieczne konto gold na allegro kosztuje w granicach 20zl

Kup Xbox'a :)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Za 720zl kupisz slima 500gb gw 24m
 

szagul

Świeżak
Świeżak
Dzieki za odp.
No nie slim tylko zwykły 500gb z padem i fifa 15 znalazłem za 800 nowy. co lepiej kupic? na tych trialach z allegro da sie grac online? pytam bo jestem swiezy bo nie mialem do tej pory kontaktu z konsolami. pozdro
 

dragon1493

Banned
Da sie grac online ale tylko w gry ktore nie wymagaja statusu konta gold, no i z automatu zegnasz sie z 2 gierkami co sa co miesiac na Games with Gold.

Nie ma grubych (fatow) juz nowych, przynajmniej nigdzie nie widzialem ich juz ohoho.
 

szagul

Świeżak
Świeżak
mowie konkretnie o sferis.pl tam jest taka promocja aktualnie. czy waszym zdaniem lepiej dorzucic i kupic one/ps4? ile czasu giery beda wychodzic na x360?
 

Chopin98

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie jakos do 2016 beda spokojnie wychodzić

Kupuj Xboxa ale to zalezy od twoich funduszy czy 360/One
 

szagul

Świeżak
Świeżak
Konsola Xbox 360 500GB + Fifa 15 + Xbox Live 3 miesiące - Media Expert
warto kupic ta? czy to jest ta dobra wersja? bo czytalem cos tam jasper itp i nie wiem czy oplaca sie ta kupic.
doradzcie:p
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja Cię taki zestaw tylko z XBL na miesiąc sprzedam za 780zl
 

szagul

Świeżak
Świeżak
a co sadzicie o tym z media expert lub sferis? powiem wprost chce kupic w sklepie stacjonarnym. raz kupilem online i zostalem oszukany z gwarancja wiec juz wiecej tak nie kupie:)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
a co sadzicie o tym z media expert lub sferis? powiem wprost chce kupic w sklepie stacjonarnym. raz kupilem online i zostalem oszukany z gwarancja wiec juz wiecej tak nie kupie:)
Gwarancję masz u producenta na konsole. Za kazdym razem przyjeżdża kurier i ja zabiera przywozi.
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
popieram sam mam wasabi w slimie i jest po prostu bajecznie :)
 

Do góry Bottom