Mapa świata LA Noire

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Team Bondi obiecuje , że obszar Los Angeles w ich tytule będzie w pełni otwarty , do dyspozycji gracza. Ciekawi pewnie jesteście jak duży obszar będzie dane nam zwiedzić.
Serwis IGN wyręczył nas w domysłach , przedstawiając mapę miasta LA Noire , oto i ona


a poniżej porównanie z rzeczywistym odpowiednikiem


I jak , wystarczająca?
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo mała ale nie o to chodzi w tej grze żeby jeździć po mieście :) to nie GTA :)
 

arecki2028

Użytkownik
Użytkownik
To nie jest mapa miasta ,tylko mapa USA.
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
tak ... ale na tej mapie jest zaznaczony obszar gry ....
 

motek

Użytkownik
Użytkownik
Los Angeles w L.A.Noire ma być tej samej wielkości co Los Angeles w latach 40-tych. Miasto tworzone będzie na podstawie starych fotografii, a wszystkie śledztwa które przepowadzimy w grze miały miejsce w realnym świecie.
 

albert1312

Użytkownik
Użytkownik
W Maju się przekonamy ; )
 

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Już nie mogę się doczekać. L.A. Noire będzie hitem tego roku. Kolejna super gra ze stajni Rockstar.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli ta przestrzeń będzie jakoś ciekawie i sensownie wypełniona (like GTA4) to będzie cholernie dużo do zwiedzania :D
 

T0Mmy

Banned
jak bedzie taka mapa to super . Mówicie że mala zobaczcie ile miast i tras
 

endione

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie nie powiedzialbym, ze ta mapa jest mala, wrecz przeciwnie.
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
taką mape dali ze nikt nie wie czy jest mala czy duza :p Nie chce was martwic, ale tam jest jedno miasto :p a nie kulka :p a te ulice to pewnie najwieksze ulice w L.A.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
ten obszar na realnej mapie LA jest ogromny. kilkadziesiat kilometrow wszerz i wzdluż. pytanie tylko w jakiej skali znajdzie sie w grze ;]
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Niby to małe, niby dosyć duże... Ja sam nie potrafie ocenić, ale jak na razie wydaje mi się że jednak trochę mała mapa :)
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
miasto zapewne bedzie kwitnac zyciem : ) dla mnie nie musi byc wielkie , to nie gta
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fajnie wygląda ta mapka :D Jak z GPS'a na komórki sprzed 5-ciu lat :p Ale spoko - liczę na spory obszar do eksploracji
 

maciek267

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej byloby to zobrazowane, gdyby ta mapka byla zestawiona z mapa GTAIV o podobnej skali.. Moze ktos sie tego podejmie ;) Mi wydaje sie dosc spora
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
Zrobiłem małe porównanie mapy z gta 4 a z L.A. Noire Imageshack - beztytuuqqmc.png troche małe ale jednak zawsze coś :)
 

l.k

Użytkownik
Użytkownik
Tak generalnie to na tej mapie są zaznaczone drogi międzystanowe (autostrady) i droga stanowa, a jedynym co mówi o jakimkolwiek mieście to DOWNTOWN. W związku z tym uważam, że od autostrad będą odbiegać drogi stanowe, a od tych jakieś tam miejskie i będzie swobodna możliwość przemieszczania się po wszystkich okręgach miejskich LA.

GTA > LA Noire > Mafia 2 - tak to wygląda.
 

arekkobylo

Użytkownik
Użytkownik
jak najbardziej się zgodzę z tobą l.k
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
@arekkobylo

slyszales kiedys o czyms takim jak skala? to ze wstawiles 2 obrazki obok siebie to nie znaczy ze porównałeś mapki :p jedna moze byc w skali 1:1000 a druga 1:2000 :p i gdzie jest wtedy wiekszy teren co? :p

wujek google nie gryzie:

http://img688.imageshack.us/img688/2640/mapwg.jpg

oraz

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=202857436108354198003.00049beb265db40e9dd6b

oraz

http://www.scvresources.com/highways/la1939.htm
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom