Marcowa aktualizacja systemu Xbox One dla wszystkich

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Po testach w Xbox Preview przyszła pora na udostępnienie marcowej aktualizacji systemu operacyjnego Xbox One wszystkim graczom.
Marcowa aktualizacja Xbox One:
  • Screenshoty - podczas grania można zrobić zrzut ekranu, wciskając szybko dwa razy przycisk Xbox na padzie, a następnie Y. Jeśli masz Kinecta i ustawiony anglojęzyczny region, możesz powiedzieć „Xbox Take a Screenshot”, by zapisać plik;
  • Upload - aplikacja została zaktualizowana, by obsługiwać i zarządzać zapisywanymi screenshotami. Wrzucisz je do kanału aktywności, na OneDrive, Twittera lub wyślesz w wiadomości. Zrzuty ekranu można również wykorzystywać jako tapety interfejsu, wciskając przycisk Menu na obrazku i wybierając odpowiednią opcję z listy;
  • Sugerowani znajomi - nowa opcja pozwalająca znaleźć nowych znajomych, mieszkających w pobliżu, grających w podobne gry czy aktywnie udzielających się w społeczności, tworząc klipy lub transmisje;
  • Imię i nazwisko - nowe opcje dzielenia się imieniem i nazwiskiem, np. ze wszystkimi użytkownikami Xbox Live;
  • Przezroczystość kafelków - można regulować przezroczystość kafelków w Ustawienia -> Mój Xbox;
  • Grupy - dodano nowe ikonki, pokazujące twoje źródło dźwięku podczas rozmowy (Kinect, zestaw słuchawkowy);
  • Zgłaszanie spamu - dodano opcję, która pozwala zgłosić otrzymaną wiadomość jako spam.


 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A kiedy aktualizacja pojawi się na nasze xo bo nic nie ma do pobrania

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie już się pobiera, więc pewnie u reszty już powinno być :)
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Witam jak w temacie nie działa mi udostępnianie screen'ów. Robię screena wchodzę do uploud studio daje zarządzaj i zapisz, wyskakuje komunikat nie da sie zapisać, spróbuj ponownie, niestety mam tak cały dzień. Dodam ,że nie mam Golda na fp Xbox Polska napisali ,że niby nie trzeba mieć golda do tego i jak zwykle umywają ręce.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie już się pobiera, więc pewnie u reszty już powinno być :)
Za chwile włączę konsole i sprawdzę z ciekawości czy update się pojawił do pobrania

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Owszem pojawił się, ale nie jako obowiązkowy stąd pobranie z okna => Ustawienia=>System. Mi sama sięnie włączyła.
Mi zupełnie screnshoty nie chodzą... Daję dwa razy logo xbox i nawet nie mam możliwości zrobienia screenshota. Próbowałem przy trzech grach. Możliwy tylko powrót do gry i przypięcie aplikacji...
 
Ostatnia edycja:

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Owszem pojawił się, ale nie jako obowiązkowy stąd pobranie z okna => Ustawienia=>System. Mi sama sięnie włączyła.
Mi zupełnie screnshoty nie chodzą... Daję dwa razy logo xbox i nawet nie mam możliwości zrobienia screenshota. Próbowałem przy trzech grach. Możliwy tylko powrót do gry i przypięcie aplikacji...
czyli widzę każdy ma inny problem mi nie działa upload a u cb same screenshotowanie
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Właśnie piszę w tej sprawie do supportu, może czegoś się dowiem..
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Właśnie piszę w tej sprawie do supportu, może czegoś się dowiem..
napisz jak dostaniesz odpowiedź:)
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Proponował mi bawienie się odłaczaniem na minutę i potem włączaniem poprzez EJECT i START. Nic to nie dało. Sprawdzał dane systemowe, które się zgadzały i wychodzi na to, że nie mamy co się dziwić, że są problemy. Jak widzicie są u nich znowu problemy. Co prawda jest napisane, że tyczy się to tylko X360, ale mówił, że obecnie mają zapachane serwery również na XboX one, stad mogą pojawiać się liczne problemy - u kazdego w inny sposób. Proponował odczekanie, aż sytuacja na statusie się unormuje i wszystko będzie na zielono - wtedy już wszystko będzie ok.

Dawid, takie pytanko, tą aktualkę Ci zrobiło automatycznie czy też robiłeś z okna Ustawień. Bo wiem, że niby jest tam podział na te obowiązkowe i te nieobowiązkowe, ale ja jużsam nie wiem czy wszyzstko ok czy coś mam skopane u siebie...
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Proponował mi bawienie się odłaczaniem na minutę i potem włączaniem poprzez EJECT i START. Nic to nie dało. Sprawdzał dane systemowe, które się zgadzały i wychodzi na to, że nie mamy co się dziwić, że są problemy. Jak widzicie są u nich znowu problemy. Co prawda jest napisane, że tyczy się to tylko X360, ale mówił, że obecnie mają zapachane serwery również na XboX one, stad mogą pojawiać się liczne problemy - u kazdego w inny sposób. Proponował odczekanie, aż sytuacja na statusie się unormuje i wszystko będzie na zielono - wtedy już wszystko będzie ok.

Dawid, takie pytanko, tą aktualkę Ci zrobiło automatycznie czy też robiłeś z okna Ustawień. Bo wiem, że niby jest tam podział na te obowiązkowe i te nieobowiązkowe, ale ja jużsam nie wiem czy wszyzstko ok czy coś mam skopane u siebie...
Aktualizowałem z ustawień, nic nie poradzimy czekamy może serio ich prblem bo teraz nie mogę uploadować nawet klipu z gry nie da sie go zapisać w pamięci stałej
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aktualizowałem z ustawień, nic nie poradzimy czekamy może serio ich prblem bo teraz nie mogę uploadować nawet klipu z gry nie da sie go zapisać w pamięci stałej
Taki problem to ja miałem bodajże przedwczoraj. Też nie mogłem zapisać ostatnich minut z gry a akurat fajny błąd wyskoczył w Sunsecie ;p
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
Taki problem to ja miałem bodajże przedwczoraj. Też nie mogłem zapisać ostatnich minut z gry a akurat fajny błąd wyskoczył w Sunsecie ;p
czyli widać ,że jeśli jedna usługa pada w obrębie aplikacji pada wszystko i nic nie da się zrobić tylko patrzeć jak wszystko nam wlatuje do pamieci tymczasowej. Czekamy może po prostu dlatego update był w nieobowiązkowych bo nie był na tyle gotowy ,aby był udostępniony przy starcie konsoli. Takie błedy były w wersjii preview niby i widać ,ze tutaj sie z tym nie uporali komuś działa a znowu potem nie działa.
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
hej. ja juz pobralem kilka dni temu ;)
w prawdzie nie obczailem mozliwosci calego XO , gdyz jest to moja 1wsza konsola , ale robi wrazenie jej moc

sluchajcie mam pytanie, kiedy bedzie dzialac w regionie PL usluga Muzyki XO?
gdyz jak narazie nie ma mozliosci np. sluchania muzy i grania jednoczesnie w PL
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No i narazie nie bedziesz mial mozliwosci bo tego nie ma i w najblizszym vzasie nie bedzie w polskim regionie. Jak chcesz zmien region swojego konta i tam dzialaj.
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
chodzi o to ze zmienilem na USA i lipa, to samo bylo z UK
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A subskrypcje Xbox Music wykupiles? I czy na prwno mowisz o migracji konta czy tylko na konsoli zmieniles region?
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nic nie kupowalem w xbox music. trzeba wykupowac subskrypcje aby sluchac muzyki z pendriva??
 

DrumsSlayer

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie do tego wystarczy Ci ściagnać z marketu specjalny program. Coś tam media... Wydaje mi się, że to wystarczy.
 

Do góry Bottom