Martwy slim Trinity

xlim

Użytkownik
Użytkownik
Witam Posiadam slimke z płytą Trinity konsola ma zamontowane RGH konsola ma jakieś 2 lata RGH około roku
konsola nie była uruchamiana jakieś dwa miesiące. teraz przy próbie uruchomienia zero reakcji na zasilaczu świeci się pomarańczowa kontrolka
mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak sprawdzić zasilacz (na jednym z bolców zasilacz podaje napięcie 5 volt) ewentualnie czego się czepić ??
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Moduł rf, taśma...

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
 

xlim

Użytkownik
Użytkownik
kurcze czy jest jakaś możliwość dokładniejszego sprawdzenia zasilacz (np włącznie go przez jakąś zworkę czy coś ) ?? bo na jednym pinie jest 5v ale nie jestem pewien czy jest on jest do końca dobry

po rozebraniu konsoli zauważyłem że nie świeci się dioda na chipie od RGH a wydaje mi się że świeciła na czuwaniu ?
(Chip Coolrunner)
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Na czuwaniu dioda sie nie swieci, dopiero po włączeniu konsoli

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Tak, powinna się świecić...najlepiej by bylo sprawdzic ja na innym zasilaczu...jakis twoja kumpel albo ktos nie ma slimki zebys mogl sprawdzic??
 

BYK

Użytkownik
Użytkownik
Kolego nie wprowadzaj go w błąd, na czipie coolunner świeci się na czuwaniu cały czas czerwona dioda nie wiem jak na innych bo takowych nie posiadam. U mnie na trinty cały czas się świeci dopiero jak całkiem odłacze zasilanie gaśnie. Moim zdaniem zasilacz wyzionoł ducha jak coolrunner się nie świeci pożycz zasilacz i sprawdz.
Na czuwaniu dioda sie nie swieci, dopiero po włączeniu konsoli

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Czy się świeci czy też nie zależy z jakiego zasilania kto brał 3.3v;)
 

xlim

Użytkownik
Użytkownik
z tego co mi się kojarzy to świeciła (na czerwono) no nic poszukam kogoś z zasilaczem i dam znać jak poszło

EDIT:

w weekend będe miał drugiego slima od kolegi i podmienie niektóre częśći żeby się upewnić czy są na 100% sprawne
ale nie był bym sobą jak bym nie zaczął kombinować wcześnie

co do zasilacze można go uruchomić za pomocą zwarcia dwóch środkowych bolców lub po dostaniu się do środka czerwonego i niebieskiego kabelka
po włączeniu zasilacza wszystkie napięcia są prawidłowe lecz do puki nie podmienię to nie wykluczam zasilacza

pogrzebałem trochę po zagranicznych forach i znalazłem coś takiego
Forums.Xbox-experts.com - Xbox 360 Slim with no 3.3V or 1.8V

Chodzi tu o regulatory U5B1 i U5A1
z tego co zrozumiałem z U5A1 powinno wychodzić 3,3V a umie jest a u mie jest 1,7-1,9V a U5B1 zamiast 1,8V jest 1,6V

wydaje mi się że jest uszkodzony U5A1 ale to jeszcze do przemyśleń

---------------------------------------------------------------------------------------

Witam po małej nie obcości
czy ktoś ma może jakąś ubitą płytę trinity z chęcią odkupie układ U5A1

pozdrawiam xlim
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
odkopuje, posiada ktoś układ u5a1 na sprzedaż?
 

Do góry Bottom