Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds

Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds - OPINIE

Gra w sieci, piszcie TYLKO opinie, a nie jakieś bzdety na temat ap25 itp. Ja nie jestem modem i nie grożę wam warnem, ale może spike tu wpadnie :eek:

P.S. Przeglądając gry online znalazłem takie coś: " Sama grafika została utrzymana w konwencji komiksowej, przywodzącej na myśl Street Fighter IV (aczkolwiek nieco innej i lepszej jakościowo z uwagi na zrobienie użytku z lepszej bazy technologicznej), prezentując zmagania w rozdzielczości 1080p."
 

zlyczarny

Użytkownik
Użytkownik
jak na bijatykę to jest nieźle na pewno lepiej niż street figher który moim zdaniem był słaby.
Grafika jest ładna ale bez szału jak na bijatyke gdzie dużo grafiki nie trzeba robić, voiceacting bardzo dobry głównie DeadPool dzięki któremu gra nadrabia.
Walki są dosyć proste dzięki czemu nawet osoba nie grająca w takie gry sobie poradzi.

Niestety nie dali żadnej fabuły wiem że w bijatyce nie jest ważna ale fajnie by było zobaczyć jakieś przerywniki filmowe (w stylu intra do gry które niszczy) jak w Mortal Kombat Vs DC.
Bez tego nie chce mi się przechodzić arcade bo nie mam po co :p
 

lord_seph

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem jest na odwrót, MvsC3 nie ma podjazdu do SFIV. Jest podobnie jak w poprzednich wydaniach tej gry. Randomowo kręciłem gałką, wciskając wszystko co popadnie i nie wiedziałem co się na ekranie dzieje - oczywiście wygrywając. Łatwy system, zbyt łatwy jeżeli ktoś chciałby być naprawdę w to dobry, ale podejrzewam, że na XBL będą maniacy, którzy jednym długaśnym tęczowym combosem będą kończyć walkę. Z pewnością trochę w to pogram, odkryje postaci i będziemy w to z kumplami do piwa grać, ale nic więcej. Przynajmniej nie będą marudzić, że ciągle wygrywam, bo w tej grze na pierwszy rzut oka naprawdę wystarczy mashować w guziki jak najszybciej. Grafika bardzo ładna, ale chwilami zbyt kolorowa jak się na ekranie nagle pojawią 2 dodatkowe postaci ze swoimi super combo. Voice acting też przyzwoity, można wybierać dla poszczególnych postaci angielski bądź japoński. Ode mnie 7/10.
 

Cuchulinn

Użytkownik
Użytkownik
Mi się podoba bardziej niż SFIV choć ciężko te gry porównywać. Tempo jest zabójcze i w zasadzie każda dowolna kombinacja przycisków powoduje jakiegoś kombosa. Dobra gra gdy przyjdą znajomi nie ogarniający zbytnio gry na padzie.
 

Do góry Bottom