Mass Effect 2 - Miranda vs Jack

Szweł

Użytkownik
Użytkownik
Utknąłem i mam pytanie. Moralność składa się z paska o 5 stopniach. Jestem na samym początku 5 stopnia idealisty i okazuje się, że to za mało na pogodzenie Jack i Mirandy po misji lojalnościowej Jack. Niestety wykonałem już wszystkie wcześniejsze misje (przed Omega4) i została mi tylko jeszcze lojalka Legiona. Spróbowałem przejść Jack, skłócić się z Mirandą ale nawet po wykonaniu lojalki Legiona (+trzydzieści parę pkt. idealisty) nie mogę wybrać opcji rozmowy z Mirandą przekonującą ją do siebie.

I tu pytania:
1. Ile muszę mieć pkt. idealisty by móc wyjaśnić sytuację?
2. Czy będę mógł jeszcze pogadać z Mirandą w międzyczasie wykonywania misji za przekaźnikiem Omega4?
3. Czy może nie wykonywać misji Jack teraz bo będę mógł to zrobić w międzyczasie lub po misjach za Omega4? I wtedy będę miał tyle punktów, że pogodzę obie panie.
4. Zacząć grę od nowa i zostawić na koniec misje Jack i Mirandy, wykonać najpierw tą pierwszą, skłócić się z Mirandą i potem zrobić jej misję? Tego chcę uniknąć, bo musząc zacząć grę od nowa, znowu pewnie wyląduje ona na pół roku na półce.

Chcę mieć z obiema paniami dobre stosunki bo domyślam się, że skoro wymaga to tak wysoce rozwiniętej moralności to będzie to miało bardzo duży wpływ na fabułę ME3.
 

Do góry Bottom