mass effect 2 pytanie

blake

Użytkownik
Użytkownik
witam
gram w me2 i jestem ta gra zachwycony ale zastanawia mnie jedno... gdzie tutaj się zdobywa nowe pancerze, elementy ekwipunku, zmienia się je itp. Coś takiego było w 1 częsci a teraz nie ma?
 

bemben1991

Użytkownik
Użytkownik
Bronie itp. kupisz w sklepach na Cytadeli i Omedze a zmienic pancerz itp mozesz w Kajucie Kapitana albo w zbrojowni ;)
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
-Bron zmieniasz w zbrojowni , tam gdzie urzęduje ten murzyn.

-Zbroje możesz "zmienić" w swoim apartamencie.
 

blake

Użytkownik
Użytkownik
to jakiś żart? zmiana zbroi w rpgu to tylko kolor, żadne statystki nic...? byłem w sklepach w cytadeli ale tam kupujesz tylko jakieś ulepszenia a ja chce kupic jakaś mocną broń albo pancerz?
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
to jakiś żart? zmiana zbroi w rpgu to tylko kolor, żadne statystki nic...? byłem w sklepach w cytadeli ale tam kupujesz tylko jakieś ulepszenia a ja chce kupic jakaś mocną broń albo pancerz?
-Prostym rpg-iem można było nazwać pierwszą część mass effect ,kontynuacja to już jest zwykła strzelanka !!

-Bron jak i pancerze głownie zdobywasz na misjach i chyba po osiągnięciu pewnego poziomu(tego nie jestem pewien) ,

-w przypadku pancerza jest kilka statystyk, typu dodatkowy magazynek,czy większe naramienniki
 

Bloku

Użytkownik
Użytkownik
dobrą broń znajdziesz w misji "nieaktywny statek zbieraczy" możesz wybrać chyba 1 z 3 a pancerz to tylko w sklepie musisz szukać.
 

Do góry Bottom