Mass Effect 2

Lord Ez_pot

Banned
Użytkownik
Witam, chciałem zapytać się o jedną sprawę - paliwo w statku... Akurat w tej grze postanowiłem iż zdobędę wszystkie możliwe osiągnięcia... Już gram na poziomie szaleniec, ale zastanawiam się co będzie z niezbadanym światem, do którego jak zauważyłem potrzebne jest paliwo kupowane z funduszy statku... I teraz pytanie - czy obskoczenie wszystkich planet jest możliwe na początku gry czy dopiero pod koniec? Kiedy statek otrzymuje dodatkową kasę na paliwo i sondy (tutaj kolejne pytanie - do czego służą). Liczę na szybką i sprecyzowaną odpowiedź (Wszystko dotyczące paliwa, budżetu statku, przejścia wszystkich planet niezbadanego świata oraz sond statku).
Z góry dziękuję.
 

talibans

Użytkownik
Użytkownik
Sondy statku służą do "wydobywania" minerałów rożnego rodzaju w czasie skanowania planety, za te minerały robisz upgrade statku takie jak działa, pancerz, ale tez broń ręczną itp. Co do budżetu to kredyty zdobywasz hakując sejfy itp. ale też jako fundusze Cerberusa po ukończeniu misji, wiec trudno powiedzieć raczej musisz nazbierać trochę kasiory zęby obskoczyć wszystkie światy. Wiem ze niektóre misje boczne są płatne ale zazwyczaj ich nie robiłem wiec musisz sprawdzić czy się opłacają poza tym paliwo nie jest aż tak drogie w grze .. sondy tak samo.
 

Lord Ez_pot

Banned
Użytkownik
Wielkie dzięki - temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom