Mass Effect czyżby tym razem PS3 zdobyło exclusive?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jako posiadacz konta EA otrzymałem e-mail reklamująco-informacyjny o nowej odsłonie Mass Effect sygnowanej nr 3.
Początek mocny " BioWare dumnie prezentuje Mass Effect 3 Zimy 2011 roku.
"Shepard powraca. Sequel nadchodzącego mass effect 3 jest najwyżej ocenianą gra roku 2010"
Do tego piękna grafika żołnierza z trailera.
Zwykle pod tym można dostrzec logo wydawcy i studia tworzącego gre oraz platformy docelowe i zakładki do "lubienia" w serwisach społecznościowych.
Niepokojące jest to, że pod logiem BioWare nie znajdziemy loga naszej ukochanej konsoli. Jest jedynie oznaczenie pegi (+18) oraz... 3 Loga marki sony tj PlayStation, PSN i PS3.

Czy to oznacza, że sytuacja z przed roku miała by sie odwrócić i My Xbox'owcy mielibyśmy zostać pozbawieni tak ważnego tytułu w tym roku? Jak każdy pamięta ME2 na rynku konsol na czasową wyłączność zdobył MS. Czyżby taki tytuł teraz oddał konkurencji?
Miejmy nadzieje, że tak sie nie stanie

Dla Xboxforum.pl Prz3Mo
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Ja uważam że Xbox też wyśle takie wiadomości tylko że zamiast PS3 będzie Xbox 360, mam takie przeczucie bo pewnie chcą sobie nabić większą klientele ;)
 

Paul Falcon

Użytkownik
Użytkownik
Nie wierzę, że Mass Effect będzię Exclusivem na PS3.
 
ale lipa :(
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja uważam że Xbox też wyśle takie wiadomości tylko że zamiast PS3 będzie Xbox 360, mam takie przeczucie bo pewnie chcą sobie nabić większą klientele ;)
No jeżeli xbox miałby wysyłać to też to skąd ja mam taką wiadomość?
Jest to oficialna wiadomość dla posiadających konta EA. Konsoli PS3 nie posiadam wcale. Więc na dobrą sprawe taka wiadomość powinna zawierać uwzględnione wszystkie platformy.

Informacja nie jest oficjalnie potwierdzona. Takie wnioski nasuwają sie po odebraniu takiej wiadomości.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie będzie exclusivem na PS3 :) Nie martwcie się i nie wyklinajcie Bioware zawczasu :D
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam w to nie wierze:p po prostu nie ma opcji,żeby ME przeszło najpierw na PS3. NIE WIERZE!:p Swoją drogą nie mogę się doczekać już tej gry, gdy moim koksem znów uratuje świat :p jupii;d
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Niemożliwe. Microsoft nie odda takiej mocnej pozycji.
 

XMigda

Użytkownik
Użytkownik
spokojnie,mass effect 3 jest zapowiedziany na wszystkie platformy tj-ps3,x360,pc.niedawno czytalem to na polygamii
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Wyjdzie na Xbox 360 i na PC. Bo po co zrezygnowali by z ostatniej części trylogii? Pamiętacie, że savy z 2 części można wczytać do 3. Po co miałby być taki mechanizm na Xbox'ie i PC? Do jaj?
Wyjdzie! Na 100%
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Nie możliwe żeby taka gra stała się ex na ps3. Nie rozumiem także po co taki news, przecież nie ma tam nawet loga PC, więc jest to reklama skierowana do posiadaczy ps3.
 

kamel12345

Użytkownik
Użytkownik
A wy w ogóle widzieliście trailer Mass Effect 3? A poza tym gra ma wyjść na WSZYSTKIE 3 platformy pod koniec 2011
 

gufi26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie zmienia to faktu że Mass Effect Ekskluzywna gra Xkloca wychodzi na PS3.Jednego exsa mniej.LOL!
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
mnie to nie dziwi. Ogolnie te EXy na xboxa to badziew. Takie g. funduje MS. Sony ma super gierki: GOW, uncharted, lbp.
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
mnie to nie dziwi. Ogolnie te EXy na xboxa to badziew. Takie g. funduje MS. Sony ma super gierki: GOW, uncharted, lbp.
Xbox też ma spoko gierki takie jak : Alan Wake czy Gears of War także tu nie ma co się rzucać że jedna konsola ma lepsze gry niż druga
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
dla mie xbox nie ma żadnych exów, a to co ma to moim zdaniem badziew. Mass Effect tez nie byl super, ale byl w miare dobry. Teraz go oddali. Debile.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Spokojnie,tak samo było z Black opsem tylko nie była to rekalama sony tylko były tam same logo Xboxa i MS :)
To jest bardziej na reklame :)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Nie będzie ps3 exclusive :D) Mail od gamestop to potwierdza :)!


pozdro.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Spokojnie panowie na pewno ukaże się na Xboxie :D
Wątpię żeby taki świństwo mogło BioWare wyrządzić Xboxowcom :D

Panowie wam też na forum zamiast polskich liter pojawiają się jakieś znaczki?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Zwykła multiplatforma to będzie, po prostu Sony się reklamuje. W tv reklamy FIFA też są na ps3 i nie znaczy to że tylko tam zagramy. Na pc też będzie ME3.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom