Mass Effect: Edycja legendarna

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Póki co ukończyłem ME1 i trzeba przyznać, że odświeżenie dało bardzo dobre rezultaty. Oryginał jest dziś raczej niegrywalny, a tutaj może poza eksploracją niektóych planet (na jakiej podstawie BioWare uznało, że WSZYSTKIE planety Układu Słonecznego są niewiarygodnie górzyste?) jest bardzo dobrze. Fabuła to oczywiście klasa światowa, misje scenariuszowe kapitalne, niektóre poboczne także ciekawe.
Teraz czas na arcydzieło jakim jest ME2, które kilka lat temu ograłem w 100% i nawet bez remastera jest jedną z najlepszych gier w historii. Teraz to będzie chyba miazga totalna.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja się cały czas zastanawiam czy warto... Jakoś nie lubię specjalnie sci-fi a w szczególności Star Wars - a to mi się bardzo z tym kojarzy...
Mówicie ze warto się jednak skusić?

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
A ja się cały czas zastanawiam czy warto... Jakoś nie lubię specjalnie sci-fi a w szczególności Star Wars - a to mi się bardzo z tym kojarzy...
Mówicie ze warto się jednak skusić?
Ja nikogo namawiał nie będę, bo to kwestia gustu. Mass Effect to przede wszystkim kosmiczna epopeja, jak ktoś się wciągnie w rewelacyjną historię, kapitalne postaci, to musi pokochać tę grę. Jedynka jeszcze ma dużo z RPG, ale 2 i 3 to już bardziej strzelanki. Ciężko ME do czegoś porównać, bo teraz się takich gier już nie robi. Komu się chce wymyślać całe universa i wspaniałą opowieść o bohaterstwie, niezłomności, zasadach i przyjaźni, jak można przenieść Asasyna do nowej lokacji, albo dodać nowy numer do Fify i sprzedać...
Zgadzam się, że ME1 może komuś nie podejść, ale gdy ktoś ukończy ME2 z wzruszeniem ramionami, to już nie ma ratunku.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Poczekam aż stanieje :) za taką cenę na pewno nie będę eksperymentował z tym uniwersum :) poniżej 100zł się będę zastanawiał

Do góry Bottom