Mass Effect - płynność

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pytanie do tych, którzy grali w Mass Effect na x360. Czy grając w tą grę odczuwaliście spadki FPS poniżej 30? Ja odczuwam i to bardzo, często dochodzi do około 15 i ciężko idzie w to grać. Wiem, że w niektórych grach jest to normalne np. GTA 4. Może to wina mojej konsoli? Oczywiście xbox nieprzerobiony, gra oryginalna.
 

Ignorante

Użytkownik
Użytkownik
Troszkę grałem w mass effect na xklocku i nie zauważyłem znaczących spadków fps. Ale poczekaj lepiej na wypowiedź kogoś, kto ma przegranych dużo godzin.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedłem Mass Effect 3 razy i ostatnio wzięło mnie na ponowne przejście. I zarówno przedtem jak i teraz mam spadki. Szarpanie jest denerwujące, a szczególnie natężone w cytadeli w okręgu handlowym.
Do tego dochodzi dogrywanie tekstur. Ale da się grać, więc gram : )
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak to w ME 1 standard i występuje dosyć często zwłaszcza przy większych bitwach choć nie koniecznie. Osobiście uwielbiam tą grę i mimo tego szarpania gra się fajnie. Problem jest po stronie optymalizacji samej gry i nie da się go też samodzielnie w żaden sposób rozwiązać. Cóż na szczęście twórcy uczą sie na błędach i ME2 już takich spadków nie ma
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Ok. Dzięki :)
 

Do góry Bottom