Mass Effect

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bring Down The Sky pobrany z XBox Live ma polskie napisy. Kupiłem 2 tyg temu.
Ok zobaczy się. Dodatek mam z US marketu i w zasadzie zwisa mi czy PL czy ENG. Po prostu myślałem żen ie zadziała z polską wersjągry.
 

sthEn

Banned
Użytkownik
Planuję kupić grę Mass Effect bezpośrednio z Marketplace US (takie konto). Czy gra po takim długim czasie nie będzie trącać myszką? Nie zrażę się graficznie?

Jak mi się spodoba, to oczywiscie kupię i drugą część tą samą drogą - wolę wersje elektroniczne od płytowych.

Szukam po prostu DŁUGIEJ gry, na którą warto wydać punkty/$$. Nie chcę wydawać 20$ na grę do przejścia w 5 godzin.
 

Demol

Użytkownik
Użytkownik
Planuję kupić grę Mass Effect bezpośrednio z Marketplace US (takie konto). Czy gra po takim długim czasie nie będzie trącać myszką? Nie zrażę się graficznie?

Jak mi się spodoba, to oczywiscie kupię i drugą część tą samą drogą - wolę wersje elektroniczne od płytowych.

Szukam po prostu DŁUGIEJ gry, na którą warto wydać punkty/$$. Nie chcę wydawać 20$ na grę do przejścia w 5 godzin.
Jeśli chodzi o grafikę pierwsza część nie odstaje zbytnio od 2 i 3, ale różni się rozgrywką. Jedynka ma w sobie więcej z rpg, następne części do bardziej połączenie FPS'a z grą przygodową z jakimiś tam elementami RPG. Mi najbardziej podobała się pierwsza część, ale jest trudniejsza w odbiorze, akcja przynajmniej na początku rozwija się dość wolno i to może trochę zniechęcić do tej gry.
 

manyek

Użytkownik
Użytkownik
hej ja wloczyc komendy glosowe w tej grze?
 

GrayWolfX37

Świeżak
Świeżak
Spolszczyć , na xboxa? Raczej nie, trzeba od razu kupić spolszczoną wersje gry ( mówię o ME 1 i o ME 2 bo w ME3 chyba dubblingu nie ma ? ) Chyba że chodzi Ci o napisy polskie na wersji angielskiej , w takim wypadku kupując ME1 z marketplace będziesz miał polskie napisy i angielski dubbling .

Ja sądzę że opłaca się grać wcześniej w me 1 i 2 :) już raz tak zrobiłem , niestety mass effect 3 jeszcze nie mam. Więc przeszedłem grę na sposób idealisty ( zaimportowanego z me 1 ) i chce to zrobić ponownie jako renegat . Przynajmniej nie będzie się wszystko powtarzało w me3 jak będę przechodził jeszcze raz :p
 

Wasaczo

Świeżak
Świeżak
Cała trylogia rządzi uwielbiam gry tego typu ze dużo zależy ode mnie nie, moge podejmowac decyzje ale nie odnośnie wszystkiego dzięki czemu jest poczucie tego ze jestem wojakiem i mam pewne rozkazy ciekawe postacie dialogi :friendly_wink:
 

malyksg86

Użytkownik
Użytkownik
Planuję kupić grę Mass Effect bezpośrednio z Marketplace US (takie konto). Czy gra po takim długim czasie nie będzie trącać myszką? Nie zrażę się graficznie?

Jak mi się spodoba, to oczywiscie kupię i drugą część tą samą drogą - wolę wersje elektroniczne od płytowych.

Szukam po prostu DŁUGIEJ gry, na którą warto wydać punkty/$$. Nie chcę wydawać 20$ na grę do przejścia w 5 godzin.
gra na wieeeeele godzin tak więc sie nie zawiedziesz ale ME 2 nie kupisz na marketplace bo z tego co się orientuje to nie jest dostępny
 

Do góry Bottom