Mass Effect

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Muszę przyznac ze jeden z niewielu RPG który mnie wciągnął :) bardzo ładna grafa, czasem przytnie ale się nie dziwie. Polecam!
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect





bardzo fajna gra jest po polsku więc cieszy :))

grafika bardzo sympatyczna z efektem tak jakby za piaskiem wiecie o co chodzi nie gładka tylko tak jak siała się z początku myślałem że to wada ale się przyzwyczaiłem polecam dobry RPG
 

Assan

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Hehe ladna grafika ale cos mi sie niepodoba!! Ten facet na 2 obrazku po lewej!! Nieladna twaz pewnie mama bila ;D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Mass Effect

11h grania :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Tylko 11?

Jeszcze nie gralem, czekam az rzyjdzie, ale juz mnie zawiodla ta gra.
Miala byc dluzsza :'(
 

Fancy

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Super gierka...
9/10 :D
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Powiem krotko - genialna, warta wydania kazdej zlotowki / kazdego sciagnietego kilobajta :)

11/10

Przejscie zajmuje okolo 14-15 godzin przy ukonczeniu wiekszosc questow pobocznych.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Mi ukonczenie pierwszy raz zajelo 23,5 godziny-przy czym gralem na najwyzszym poziomi trudnosci,osiagnalem 44 poziom postaci,i zdobylem archivment za ukonczenie wiekszosci misji w grze:)
W porownaniu do KOTOR 1i 2 gra jest krotka.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Najwyzszy jest dostepny dopiero po ukonczeniu gry na przedostatnim :p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Chodzilo mi o najwyzszy mozliwy przy pierwszym podejsciu...
Z postu to jasno wynika...
 
P

Piri001

Guest
Odp: Mass Effect

Ja bym pomyslal ze najwiekszy w grze czyli Hard Lub co tam jest innego .
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

misiek8 napisał:
Chodzilo mi o najwyzszy mozliwy przy pierwszym podejsciu...
Z postu to jasno wynika...
Nie, nie wynika.
Wynikaloby tak jesli napisalbys tak jak wyzej.
 

vegox

Świeżak
Świeżak
Odp: Mass Effect

między innymi dla tej gry kupiłem x-pudło :D dzisiaj zamówiłem ja na allegro, mam nadzieje ze zagram zanim się ferie skończą :D jak zagram to napisze o niej coś :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

To szukuj sie na switena zabawe ;)

Tlumaczenie tez jest zarabiscie zrobione.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Mass Effect

no przyznam gra nie jest tak długa jak kotor 1 czy 2 ale zauważcie jedną rzecz w kotorze jaką macie walkę z przeciwnikiem??

raz uderzysz po czym musisz chwilkę poczekać a jak jest trudniejszy przeciwnik to co chwilę trzeba było pauzować i nie raz się zastanawiać jakiej taktyki tu użyć.

W mass effect jest inaczej całkiem walka toczy się jakbyś grał w zwyklą gierkę tpp ale tak nie do końca bo celownik ci się szybko oddala jak w deus ex (na samym początku gry) ale potem wiadomo jak się zdobędzie dobrą giwerę i się będzie dawało punkty w specjalizację np. karabinów szturmowych to efekt będzie zadowalający ale sami przyznacie że mimo gra nie jest aż tak długa potrafi naprawdę wciągnąć nie tylko graczy którzy grają większość swojego czasu w rpg ale także tych którzy nie lubieli takich gier i takim przypadkiem jestem ja . Powiem tylko na zakończenie czekam da 2!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D ;D ;D ;D
 

mateusz19910921

Świeżak
Świeżak
Odp: Mass Effect

czy ktos moze przesedł i chciał by tę grę sprzedać ?? prv prosił bym
 

vegox

Świeżak
Świeżak
Odp: Mass Effect

poszukaj na allegro, ja tam kupiłem i stan jest idealny. GRA WYMIATA!! I love bioware
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

A ja mam pytania w jakim relesie jest język polski bo szkoda płytki a jakoś po angielsku lipa. Czy ten reles ma język polski: Mass_Effect_USA_RARFIX_XBOX360-PROTOCOL
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

Kazdy jest po polsku.Kazdy Pal przynajmniej...
 

zg2yt

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Mass Effect

dawno nie gralem w gre z tak dobrym scenariuszem, zajebisty pomysl chlopaki z bioware mieli.
 

Do góry Bottom