Master Chief przypudruje nosek w nowej kolekcji HD

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Po zapowiedzi Halo 5: Guardians, o której mam nadzieję już wszyscy słyszeli, fani serii muszą się przygotować na kolejne uderzenie. Na rynku pojawią się zremasterowane wersje czterech odsłon serii na XONE.

W skład kolekcji HD wejdą cztery główne części serii, tj. Halo: Combat Evolved (2001), Halo 2 (2004), Halo 3 (2007) oraz najświeższe Halo 4 (2012) stworzone przez 343 Industries.

Pomięte w kolekcji HD zostaną spin-offy, skupiając się na najważniejszych odsłonach masterchiefowskiej serii, co oznacza pominięcie Halo 3: ODST i Halo: Reach.

Nie wiemy jeszcze, czy kolekcja skupiająca aż cztery gry zostanie wydana drogą cyfrową czy nabędziemy ją także w fizycznych wersjach. Musimy także czekać na ogłoszenie rozdzielczości i framerate'u, w jakich zawitają do nas odświeżone pozycje.

Zremasterowane edycje gier mają trafić na Xboksa One jeszcze w tym roku. Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać w jedną z flagowych serii Microsoftu lub chce po prostu odświeżyć swoją pamięć przed Halo 5: Guardians, to lepszej okazji mieć nie będzie.

Nieznane pozostaje także studio, które podejmie się zadania, podczas gdy 343 Industries pracuje już nad Halo 5 na Xboksa One.

Choć Halo: The Master Chief Collection towarzyszy wiele niewiadomych, to nie ma się chyba czego obawiać - Microsoft nie powierzy takiego działa byle komu.​

 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli wyjdzie odświeżone Halo 3 to zamieniam PS4 na Xbox One :D
 

RocketFuel09

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny powód żeby kupić Xboxa One.;) Jeszcze dzisiaj Arsenal wygrał Puchar Anglii, to już w ogóle muszę sobie prezent zrobić:)
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
Co jest w tej serii takiego wybitnego, że ma ona aż tylu fanów (także poza Stanami)? Nie zrozumcie mnie źle, bo nie chcę siać tutaj fermentu - ba, nawet skończyłem swego czasu "trójkę" - ale po prostu za nic w świecie nie rozumiem fenomenu Halo. Jest to dobry shooter, zgoda. Ale żeby miał zaraz decydować o tym, którą z konkurencyjnych konsol wybiorę?

/Wysłano z telefonu/
 

RocketFuel09

Użytkownik
Użytkownik
Halo ma właśnie to do siebie, że często albo się je uwielbia albo nienawidzi. Rzadko, która gra wywołuje tak skrajne emocje. Za co ja lubię Halo? Po pierwsze bardzo mi odpowiada gameplay, sama mechanika gry, według mnie w Halo po prostu bardzo fajnie i przyjemnie się strzela. Poza tym, gra wymaga trochę więcej kombinowania i troszkę skilla niczym w starych fpsach, nie przechodzi się ona sama jak ma to obecnie wiele strzelanek w zwyczaju. Po drugie, jako fanowi science fiction, bardzo mi się podoba uniwersum, które jest złożone i bardzo bogate w wydarzenia, a z tym wiąże się ciekawa fabuła samych gier. Do tego dochodzi multi, które zawsze słynęło z dobrego balansu i cieszyło się dużą popularnością. Nawet mimo tego, że Halo poszło z duchem czasu i też pojawiły się różnego rodzaju perki, to jednak nie zaburza to gry i ciągle to skill się najbardziej liczy. Takie jest moje zdanie.;)
 

warone

Banned
Użytkownik
Wydaje mi sie ze chodzi tez o fenomen pierwszego Halo ktore wyszlo na starym klocku, potem wielu juz kupuje to dla dalszej jego historii. Dla innych jak np ja wystarczy by Halo sie ukazalo na danej konsoli i juz ja kupia to dziwne ale tak jak ktos wczesniej napisal albo sie ta gre lubi albo nie, ja osobiscie swojej kolekcji halo nie zamienil bym na zadna inna nawet Gta, bfy pomimo tego ze tez sa to moje ulubione serie jednak halo zawsze numero uno :)
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Co jest w tej serii takiego wybitnego, że ma ona aż tylu fanów (także poza Stanami)? Nie zrozumcie mnie źle, bo nie chcę siać tutaj fermentu - ba, nawet skończyłem swego czasu "trójkę" - ale po prostu za nic w świecie nie rozumiem fenomenu Halo. Jest to dobry shooter, zgoda. Ale żeby miał zaraz decydować o tym, którą z konkurencyjnych konsol wybiorę?
Kwestia gustu, jedni lubią CoD'a inni nie, jedni lubią Fifę, drudzy nie - tak samo jest z Halo. Ja dla Halo 3 kupiłem Xboxa 360 i całkiem możliwe, że dla Halo kupię Xbox One, albo wymienię na niego swoją PS4-kę.
 

Do góry Bottom