Masz chwilę czasu, dobre chęci i chciałbyś pomóc ? ..::Wejdź::.. Xbox 360 Elite

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Chcę kupić nowego Xboxa 360 Elite i chciałbym go przerobić gdzieś w okolicach Stalowej Woli, Tarnobrzega lub Leżajska ( chociaż do każdego z miast mam +/- 30 - 80 km ) im bliżej miejsca zamieszkania tym lepiej. Czy ktoś z forum jest może z tych okolic i mógłby polecić jakiś profesjonalny serwis ?

Jest jeszcze drugi wariant - kupno na allegro, ale szukam sprzedawcy, który od razu przerobi konsolkę. Szperam po allegro, ale nie mogę takiego znaleźć. Pomoże mi ktoś ?

PS. W dziale oprogramowanie znalazłem informację, że wyszła wersja oprogramowania, która pozwala na uruchomienie kopii zapasowych w konsolach z napędem LiteOn w każdej wersji. Dobrze to zrozumiałem ? Czyli zwiększa się pula konsol, które można przerobić ?

PS1. Czy jest jeszcze jakaś wersja, której nie da się przerobić na chwilę obecną ? Czy konsole z allegro za 900 - 1000 zł, to są jakieś odrzutki, których się nie da przerobić ? O co pytać sprzedawcę podczas kupna, bądź na co zwracać uwagę podczas możliwości obejrzenia konsoli w sklepie ?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Wszystkie napędy da się przerobić . Najlepiej poszukaj na allegro już przerobionej , niezbanowanej konsoli z ixtreme 1.6 lub 1.61 najlepiej z końca 2008 lub nowszą z 2009 r.
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem jeszcze na tutejszym forum, że nie dało się przerobić konsol z napędem Hitachi - czyli to też już nieaktualne ? Generalnie mam pytać o napęd i o jego wersję ?
 

Rider112

Użytkownik
Użytkownik
Każdy napęd na chwilę obecną można przerobić iXtremem 1.61. Co do serwisów to nie wiem, przerabiałem na allegro wysyłkowo. Co masz na myśli mówiąc od razu? Że, przyjeżdżasz z konsolą do faceta, a on ci przerabia? Jeśli tak to jest od groma takich aukcji, a nawet jeśli nie pisze w opisie, to popytaj. Gorzej będzie jeśli chcesz przerobić blisko swojego miasta, ale szukaj.
EDIT: Do napędów Hitachi wgrywany jest iXtreme 1.51
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Czytałem jeszcze na tutejszym forum, że nie dało się przerobić konsol z napędem Hitachi - czyli to też już nieaktualne ? Generalnie mam pytać o napęd i o jego wersję ?
Możesz jeszcze pytać o datę która jest z tyłu konsoli . Najlepiej kupić konsolę z końca 2008r lub z 2009r .
 

Michciollek

Użytkownik
Użytkownik
Spytaj się o gwarancje o rodzaj płyty głównej (najlepiej Jasper) a co do przeróbki to wszystkie napędy da się przerobić tylko jedne taniej drugie drożej i w niektórych musisz lutować najlepiej zrób tak jak ja czyli wstrzymaj się z przeróbką do nowego ixtreme i wykorzystaj miesiąc Xbox Live Gold
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej kupić konsolę z końca 2008r lub z 2009r .
Prosiłbym o wytłumaczenie, dlaczego ? Nie wiem jeszcze o co chodzi z tym wave 2,3,4

Z tych cyferek idzie coś odczytać >> http://www.galerieallegro.pl/zdjecia/xbox-360-elite-120gb-gwarjasperpure--jak-nowy/53590/5/. Jaki napęd i jego wersja ?
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Liteon v3, mam taki sam, albo trzeba lutowac, albo wgrac klucz do innego napedu zeby nie stracic gwarancji. Ja jestem z Sandomierza, moge Ci zrobic przerobke. Przemysl
 

Michciollek

Użytkownik
Użytkownik
Prosiłbym o wytłumaczenie, dlaczego ? Nie wiem jeszcze o co chodzi z tym wave 2,3,4

Z tych cyferek idzie coś odczytać >> Galeria zdjęć aukcji Allegro - XBOX 360 ELITE 120GB GWAR+JASPER+PURE = jak nowy!! Galerie Allegro.pl. Jaki napęd i jego wersja ?
Idzie odczytać że to Jasper z Liteonem v2 czyli niczym się nie różni od tych produkowanych obecnie tylko ma teoretycznie bardziej zabezpieczony napęd przez flashem A i wave to rodzaj zabezpieczeń jak złamano 2 to wyprowadzono 3 jak złamano 3 to czwórkę i na razie jest 4 w zależności od iXtreme zależy czy będziesz zmieniał gry z 3 na 2 czy z 4 na 3 czy może nic nie będziesz zmieniał a wyprzedzając twoje pytanie czym się różnią iXtremy to wpisz w google iXtreme specyfikacja czy coś w ten deseń
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Prosiłbym o wytłumaczenie, dlaczego ? Nie wiem jeszcze o co chodzi z tym wave 2,3,4

Z tych cyferek idzie coś odczytać >> Galeria zdjęć aukcji Allegro - XBOX 360 ELITE 120GB GWAR+JASPER+PURE = jak nowy!! Galerie Allegro.pl. Jaki napęd i jego wersja ?
Da się odczytać ale czasem prościej jest porównać tacki napędu . poszukaj w google lub na forum tematu coś jak " jak sprawdzić napęd w konsoli " . A co do daty z tyłu konsoli to chodziło mi o to żebyś nie kupił starych , bardziej awaryjnych modeli z 2006 cz 2007r a co do wave to nie ma związku z rodzajem napędu bo to rodzaj zabezpieczenia gry .
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem z Sandomierza, moge Ci zrobic przerobke. Przemysl
Jak nie znajdę jakiegoś serwisu w najbliższym czasie, to przemyślę poważnie wypad do Sandomierza. Ile czasu by Ci zajęło wgranie nowego oprogramowania ?
 

Szemron

Użytkownik
Użytkownik
Otwarcie konsoli itd. to razem gdzies z max. 40min :p
 

lukaszwolfjanusz

Użytkownik
Użytkownik
ja przerabialem swoja konsole w Krosnie nie jest to dokladnie po twojej drodze ale ja bylem bardzo zadowolony, konsole wyslalem w srode a w piatek ku mojemu zdziwieniu juz mialem ja w domu(a wysylalem ja Poczta Polska). Jego nick w allegro: PS2-XBOX-MASTER.
 

Do góry Bottom