Matrix Freedom PCB i DVD key

Leszczu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć
Ostatnio wpadłem na "genialny" pomysł że przerobię sobie konsole (360 slim, napęd DG-16D4S ) i żeby za wiele się nie miotać zakupiłem Matrix Freedom PCB.
Przełożyłem ,poskładałem, napęd normalnie czyta filmy więc jest sprawny, gier nie czyta bo za chiny nie wiem jak wgrać mu DVD key ( mam zczytany ze starej płytki tyle że w formie txt a nie bin )
Czy któryś z kolegów wie jak sobie sprawnie poradzić z tym problemem? MTX FREEDOM MANAGER nie ma opcji wgrania samego klucza?
Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam Arek
 

kopecioch90

Użytkownik
Użytkownik
Podeslij na pw klucz i napisz jaka wersja napedu 0225,0401 9504 itd i zrobie Ci fw.bin i wgrasz go sobie

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Wgraj normalnie jungle flasherem. Odblokuj w mebadzerze matrixa a w jf flas*** jak fata

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
 

Leszczu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podeslij na pw klucz i napisz jaka wersja napedu 0225,0401 9504 itd i zrobie Ci fw.bin i wgrasz go sobie

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
Napisałem ale chyba PW nie dochodzi :(
EDIT:
Wgraj normalnie jungle flasherem. Odblokuj w mebadzerze matrixa a w jf flas*** jak fata

Wysłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk
I tu jest problem :( nie mam kompa żeby to dobrze zrobić :( mam 2 stare kapcie z XP ale tam nawet jf nie chce się odpalić jakieś dziwne błędy .Lapi z W7 64 i też nonstop błąd portio64.sys mimo że plik zessałem i wsadziłem do katalogu jf ale to nic nie dało:( i jestem w kropce.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem używaj opcji edytuj.

Poradziłem sobie z cyfrowym podpisem sterowników w jf (portio64.sys) ale co nie chcę zrobić ERASE , WRIT itp to wyskakuje mi DRIVE RETURNED INVALID STATUS :(

Niestety kolega kopecioch90 nie daje znaku życie .

Bardzo proszę o pomoc jak to zrobić

Macie jeszcze jakieś pomysły dla laika ?
 

Do góry Bottom