Max payne 3 multi

d3vil u

Użytkownik
Użytkownik
czy jest duzo graczy na multiplayer w mp3 ? opłaca sie sciagac za te 30pln co teraz jest?
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co zdążyłem zauważyć to najwięcej ludzi gra po południu i wieczorem,może nie koniecznie w trybie jaki sobie konkretnie wybierzesz ale jeśli dasz opcję "duży deathmatch drużynowy" to na pewno zagrasz. A jeśli chodzi o pytanie czy opłaca Ci się kupić tą grę za 30 pln w wersji cyfrowej to sam musisz sobie na nie odpowiedzieć. Ja nie dawno kupiłem wersje pudełkową nową w foli za 60 zł. i nie żałuję :joyous:
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Opłaca się od razu kupić do Maxa 3 online pass ?
 

the mistic

Banned
A gra przypadkiem passa nie wymaga? bo mi się wydaje ze grałem to bez pass dawno temu.
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
Gra w multi Max Payne 3 jest darmowa,a sam online pass jest takim dodatkiem do jakichś zniżek oraz aktualizuję nowe mapki do gry wieloosobowej. Swoją drogą mogli to jakoś inaczej nazwać bo wprowadza to w błąd ponieważ większość graczy,która o tym nie wie domyślnie uważa to za przepustkę.która zezwala na grę w trybie multiplayer.
 

mario546

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Opłaca się od razu kupić do Maxa 3 online pass ?
Do gry Max Payne 3 nie ma online passa,to jest season pass do gry,w którym można pobrać wszystkie dodatki do gry.Opłaca się teraz kupić przepustke Rockstar,bo jest ona teraz w promocji za 18,99 zł.
 

the mistic

Banned
Strasznie slabe te multi za free nawet na to szkoda czasu.
 

Do góry Bottom