ME, Import postaci bez internetu???

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Bianka Frejlich

Świeżak
Świeżak
Witam, powoli kończę Mass Efect na konsolę XBOX 360. NIe jest ona podłączona do internetu ( mam w domu wifi ale nie kumam jak mam podłączyć konsolę do sieci). Mass Efect 2 jest w drodze. Chciałabym zaimportować postać do "dwójki". Zapisuję wszystko na twardym dysku. Czy muszę mieć internet by zaimportować postać????? Jest to dla mnie cholernie ważne i spędza sen z powiek.

Pomóżcie, proszę
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: ME, Import postaci bez internetu???

Nie :p

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Bianka Frejlich

Świeżak
Świeżak
sprawdzę

Krótko i treściwie. SPrawdzę. Dzięki za odpowiedź
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Do konsol typu PHAT Wi-Fi podłączysz np. odbiornikiem Wi-Fi podpinanym do konsoli. Można takie kupić na allegro. Kolejne, tańsze rozwiązanie to podłączyć X'a do komputera kablem Ethernet, podłączonego do internetu przez Wi-Fi.
 

Bianka Frejlich

Świeżak
Świeżak
Jeśli chodzi o podłączenie kablem Ethernet to też nie za bardzo potrafię to zrobić. W każdym razie kabel (chyba mam- był w pudełku do konsoli) podłaczyłam do konsoli - Xbox360 Elite i do laptopa, który jest podłączony do wifi. Mam windows 7 i wiem, ze trzeba zrobić jakieś machniom przy sieci lokalnej ale nie umiem tego znaleźć i skonfigurować.

Zdaje się, że moja konsola nie ma wifi, więc pierwsza propozycja raczej odpada?
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
O tym mówiłem w poście wyżej. Masz konsolę typu PHAT (Jest podział na PHAT i Slim), te konsole nie mają karty Wi-Fi. Dlatego, jeśli do kompa nie możesz podłączyć to kup to cudeńko: WIRELESS NETWORKING ADAPTER / WIFI / WI-FI / X360 (2770179354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kosztuje dużo, więc osobiście myślę, że lepiej byłoby poszukać w Google'ach i znaleźć, jak podłączyć konsolę do kompa.
 

Bianka Frejlich

Świeżak
Świeżak
Super!!! Podoba mi się bardzo to cudeńko, które mi przysłałeś :) Zakłądając, że je kupię to co dalej? Podłączam je do konsoli i ? Jeśli chodzi o podłączenie konsoli do kompa to właśnie nie umiem tego zrobić. Naoglądałam się kilkunastu poradników i nadal nic. Poradniki zakładają, że w kompie jest np. neostrada. Ja mam internet radiowy bo na mojej wsi tylko taki jest możliwy. Cudo jest na piętrze. Na parterze, tam gdzie konsola i lapek mam router. W dodatku w dosyć sporej odłegłości od konsoli. Każde urządzenie, które podłączam do wifi muszę zgłosić firmie, które zarządza tymże netem. W każdym razie poradniki mówią też o xp a nie o 7. NIe umiem i już :) Wracając do cudeńka......czy twoim zdaniem rozwiązałoby ono moje problemy?
 

LordLotr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: ME, Import postaci bez internetu???

Ja na Twoim miejscu bym rozważył czy warto wydawać kase na jakies przystawki do wi-fi ponieważ mam internet radiowy w domu u rodziców i jest to porażka. Ping potrafi skoczyć do 300 ms. Osobiście konsole mam podpieta do neta z multimedii 2 mb i gry na livie potrafią zlagowac. Wiec ja bym poczekał z zakupem do zmiany łącza internetowego.

Wytapane z XPERII;-)
 

Bianka Frejlich

Świeżak
Świeżak
Dzienks. Tylko ja mogę czekać do śmierci bo raczej innej opcji internetowej mieć nie będę przez dłuuuuuugie lata, więc chyba jednak czeka mnie zakup :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom