• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Mecze NBA w TVP

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli jesteście fanami NBA i chcielibyście oglądać mecze w TVP to zapraszam do podpisywania się pod tą petycją
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Kto wie może się uda to nic nie kosztuje a moim zdaniem fajnie by było oglądać mecze najwyższej klasy :)

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Do tego są inne kanały, które to nadają. Nie bez powodu jest TVP Sport.... A petycja wydaje mi się bezsensowna, ale to już moje zdanie.

Pozdrawiam.

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
NBA jest na OrangeSport i styknie:)

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z jakiej racji robicie kolesiowi offtop w temacie? Petycja nie jest jakimś nakazem, jest wyzszą formą prośby. TVP nie musi się nią wcale przejmować, ale jeżeli będzie tam dużo podpisanych napewno taką opcję rozważy. Jestem fanem NBA i wiem,że tego jest mało. Na okolo 30 meczy tygodniowo zobaczyc mozna z 2-3.

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
licencje na NBA w tej chwili ma Canal+ z czego OrangeSport odkupiło jakąś część pakietu i również mogą puszczać mecze, tak mi się wydaję jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi, a po drugie większość kablówek w swoje pakiety dodaje kanał ESPN America ja posiadam i oglądam NBA, NHL, NFL oraz MLB

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Powiem wam tak ale pierw dzięki #Blood. bo masz rację coś wam się nie podoba to zostawcie to dla siebie, ale jak mnie jeszcze na tym świecie nie było :p to były transmitowane mecze NBA fajnie by było nawet jak by puścili te stare mecze (niektóre stare lepsze od nowych).

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
A ja skoro już taki temat powstał mam pytanie. Czy da się obejrzeć gdzieś w całości mecze NBA w telewizji N? Na Orange Sport tylko Highlights (urywki), a Canal+ niestety nie posiadam. Patrzyłem na ESPN America ale tam tylko koszykówka uniwersytecka, a to mnie nie interesuje :) Ma ktoś pomysł? Może coś na kanałach 200+?

@Topic
Petycja bezsensowna z jednego, podstawowego powodu. Po pierwsze, NBA rządzi kasa, której TVP nie ma.

@Blood.
W końcu to jest OffTop, nie? Poza tym, to nie OffTopic, bo jest to związane z tematem. My tylko uświadamiamy, że to nie ma najmniejszego sensu.

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
to nie jest tak ze jesli ktos sobie pomysli w TVP ze fajnie byloby miec NBA to zaczna puszczac. musza miec licencje, a to kosztuje. do tego maja juz ustalona ramowke w ktora nie wepchna 2. godzinnego meczu tak sobie. poza tym NBA masz na canal+

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ech, jak ja marzę o jakimś "Lakers TV" ^^

Jeśli ktoś jest fanem kosza, to kupi sobie pakiet Canal+ i tyle. Ja tak niedługo zrobię, a na TVP nie ma co liczyć, bo tak jak powiedziałem - NBA to kasa, której Telewizja Polska nie ma.

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
canal +... Lecą nba meczyki. Ogladalem od 3 do 5 sprite slam dunk a dzisiaj jeszcze all star game... A koncesji na nba TVP nie dostanie :D Canal plus juz ma, a publiczne nie dostaja nawet w us i a.

Do góry