Mecze NBA w TVP

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli jesteście fanami NBA i chcielibyście oglądać mecze w TVP to zapraszam do podpisywania się pod tą petycją ::::::www.petycje.pl::::::

Kto wie może się uda to nic nie kosztuje a moim zdaniem fajnie by było oglądać mecze najwyższej klasy :)
 

kenny59

Użytkownik
Użytkownik
To jest zart,tak?
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Do tego są inne kanały, które to nadają. Nie bez powodu jest TVP Sport.... A petycja wydaje mi się bezsensowna, ale to już moje zdanie.

Pozdrawiam.
 

kenny59

Użytkownik
Użytkownik
Myslisz ze TVP moze sobie ot tak załatwic NBA? Ty chyba nie wiesz ile to kosztuje.
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
NBA jest na OrangeSport i styknie:)
 
R

rowerser

Guest
Ja bym chciał by "hugo" powrócił do polsatu.
 

Oski1919

Użytkownik
Użytkownik
Rowerser

Nie przypominaj mi starych dobrych czasów, kiedy to dzwoniłem żeby zagrać :D
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Z jakiej racji robicie kolesiowi offtop w temacie? Petycja nie jest jakimś nakazem, jest wyzszą formą prośby. TVP nie musi się nią wcale przejmować, ale jeżeli będzie tam dużo podpisanych napewno taką opcję rozważy. Jestem fanem NBA i wiem,że tego jest mało. Na okolo 30 meczy tygodniowo zobaczyc mozna z 2-3.
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam się podpisałem ale wolałbym petycje by Liga mistrzów była w całości na Polsacie albo Canal + ;-)
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
licencje na NBA w tej chwili ma Canal+ z czego OrangeSport odkupiło jakąś część pakietu i również mogą puszczać mecze, tak mi się wydaję jak się mylę to niech ktoś mnie poprawi, a po drugie większość kablówek w swoje pakiety dodaje kanał ESPN America ja posiadam i oglądam NBA, NHL, NFL oraz MLB
 

Xaron

Użytkownik
Użytkownik
Powiem wam tak ale pierw dzięki #Blood. bo masz rację coś wam się nie podoba to zostawcie to dla siebie, ale jak mnie jeszcze na tym świecie nie było :p to były transmitowane mecze NBA fajnie by było nawet jak by puścili te stare mecze (niektóre stare lepsze od nowych).
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
A ja skoro już taki temat powstał mam pytanie. Czy da się obejrzeć gdzieś w całości mecze NBA w telewizji N? Na Orange Sport tylko Highlights (urywki), a Canal+ niestety nie posiadam. Patrzyłem na ESPN America ale tam tylko koszykówka uniwersytecka, a to mnie nie interesuje :) Ma ktoś pomysł? Może coś na kanałach 200+?

@Topic
Petycja bezsensowna z jednego, podstawowego powodu. Po pierwsze, NBA rządzi kasa, której TVP nie ma.

@Blood.
W końcu to jest OffTop, nie? Poza tym, to nie OffTopic, bo jest to związane z tematem. My tylko uświadamiamy, że to nie ma najmniejszego sensu.
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
to nie jest tak ze jesli ktos sobie pomysli w TVP ze fajnie byloby miec NBA to zaczna puszczac. musza miec licencje, a to kosztuje. do tego maja juz ustalona ramowke w ktora nie wepchna 2. godzinnego meczu tak sobie. poza tym NBA masz na canal+
 

ibek11

Świeżak
Świeżak
DavkaBT - basketball torrents jak dla mnie najlepsza opcja
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ech, jak ja marzę o jakimś "Lakers TV" ^^

Jeśli ktoś jest fanem kosza, to kupi sobie pakiet Canal+ i tyle. Ja tak niedługo zrobię, a na TVP nie ma co liczyć, bo tak jak powiedziałem - NBA to kasa, której Telewizja Polska nie ma.
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
canal +... Lecą nba meczyki. Ogladalem od 3 do 5 sprite slam dunk a dzisiaj jeszcze all star game... A koncesji na nba TVP nie dostanie :D Canal plus juz ma, a publiczne nie dostaja nawet w us i a.
 

Do góry Bottom